Какво ще кажете за летните колички на Maclaren и Mothercare

  • 4 800
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 678
Много ми харесаха тези колички но се чудя дали ще са подходящи за 9 месечно бебе,което седи само седнало и при положение че нямат борд отпред ми се струват малко неподходящи.А ако е по студено навън(например септември) не са ли много открити.
Единият модел е Triumph Maclaren  има степени на облегалката покривало за дъжд и вятър и е тежка само 4,600кг.
http://www.mothercare.com/gp/product/B000M4ZN1U/sr=1-13/qid=1182 … 3031&mcb=core
Другият е  Quest  Maclaren  горе долу същите характеристики,само че е 6,200кг. и има положения на поставката на крачетата.Има я в много сладък розов цвят на цветя.

http://www.mothercare.com/gp/product/B000M4W83Q/sr=1-14/qid=1182 … 3031&mcb=core

А и тази ми хареса Jive Mothercare,но освен това на снимката ако си я купя ще е със аксесоарите-покривало,чадър,покривче отгоре,чанта.
http://www.mothercare.com/gp/product/B000M5EZMM/sr=1-32/qid=1182 … 3031&mcb=core
Харесва ми десена,а я има и в розово с цветя.
А и тази ми харесва(защото има розово) http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=1844
Замисляла съм се за Зап на Куийни или Вит на Бебе Комфорт,но тези по ме грабнаха.

Вие какво ще кажете за тези колички?Мислите ли е ще са удобни?
Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 335
Преди седмица един познат на татко му подарил количка Maclaren.Количката е използвана дълго време,но въпреки това я взех и мога да ти кажа че направо се родих с нея  Mr. Green Много е лека и удобна,а и на детето  много му харесва,даже когато е спряна вкъщи ходи и си сяда в нея  Laughing Щом моята е стар модел и ми е удобна,представям си тези новите колко са добри  Peace Имам една позната с подобна малка количка и нейното детет е към 9 месечно и постоянно е с тази количка.Ако имаш зимна,можеш да ползваш тази за лятото,а другата като се застуди,а другото лято също ще можеш да си я ползваш  Wink

# 2
  • Мнения: 678
Преди седмица един познат на татко му подарил количка Maclaren.Количката е използвана дълго време,но въпреки това я взех и мога да ти кажа че направо се родих с нея  Mr. Green Много е лека и удобна,а и на детето  много му харесва,даже когато е спряна вкъщи ходи и си сяда в нея  Laughing Щом моята е стар модел и ми е удобна,представям си тези новите колко са добри  Peace Имам една позната с подобна малка количка и нейното детет е към 9 месечно и постоянно е с тази количка.Ако имаш зимна,можеш да ползваш тази за лятото,а другата като се застуди,а другото лято също ще можеш да си я ползваш  Wink
Благодаря  bouquet

# 3
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Maclaren  Peace страхотни са.

# 4
  • Мнения: 3 926
Всъщност Перегото ще ти свърши най-добра работа. При Макларъна центърът на тежестта е назад и ако махнеш детето, а имаш дори лек багаж на дръжките се обръща веднага. Виждала съм и как само вятърът я обръща на площадката. Перегото е по-тежко, но е широко, комфортно, има по-голям багажник..., по-големи колела... абе стува си повече.

# 5
  • Мнения: 678
Благодаря и на вас момичета.  bouquet  bouquet  bouquet

# 6
  • Мнения: 4 428
И аз бих избрала друго, не Макларън. Нещо от Перего, Инглезина, Джордани. АВС Дизайн също имат не лоши модели. В краен случай бих погледнала и Чико

# 7
  • софия
  • Мнения: 1 745
Maclaren  Peace и двете ръце гласувам,за нея!Ние сме от месец с нея - няма грешка!Само,че ние сме с XLR.

# 8
  • Мнения: 678
Днес побутах една Макларан и ми се стори много лека.Сегас търся да видя розовото Пер Прего и как се бута

# 9
  • Мнения: 1 544
Аз също съм за макларън   Peace
А розовия макларън само в  Mothercare ли може да се поръча и знаете ли за колко време пристига ?

# 10
  • Мнения: 4 422
Аз взех Jive Mothercare в розово с цветя .Много е лека и удобна и с 1 ръка можеш да я носиш ..Има положения на гръбчето ,но цената е без сеннник,чадър и чанта.Те се купуват поотделно.Голям багажник има.
Според мен за 9мес. бебе става,но да не е единствена количка.
Аз я купих за детегледачката и ,за да ходим на плаж с нея.Иначе за другите разходки-с другата  Peace

# 11
  • BG
  • Мнения: 2 217
Аз също съм за макларън   Peace
А розовия макларън само в  Mothercare ли може да се поръча и знаете ли за колко време пристига ?
Искахме да си купим количка от Mothercare, но в различен от изложения цвят. Обясниха ни, че имало ограничение в асортимента за България и не можело да се достави всичко  #2gunfire . С таткото бяхме много разочаровани и най-вероятно ще си купим количка от някоя от съседните страни където има техни магазини.

# 12
  • Мнения: 1 737
Макларън Куест! Освен това е 5,5 кг, а не 6,2 кг.

# 13
Мили мами какво ще ме посъветвате за колички за новородени,колкото повече търся повече се обърквам?

# 14
  • Мнения: 56
Аз взех Jive Mothercare в розово с цветя .Много е лека и удобна и с 1 ръка можеш да я носиш ..Има положения на гръбчето ,но цената е без сеннник,чадър и чанта.Те се купуват поотделно.Голям багажник има.
Според мен за 9мес. бебе става,но да не е единствена количка.
Аз я купих за детегледачката и ,за да ходим на плаж с нея.Иначе за другите разходки-с другата  Peace
мимозата понеже знам че си от Варна от къде я купи тази количка и аз много си търся и искам да си взема Мaclaren, ще съм ужасно благодарна ако кажеш къде във Варна ги има ,а също момичетата от София каква е цената на тези модели за които пишете на mothercare

Общи условия

Активация на акаунт