спортен мениджмънт?каква е тази специалност?

  • 3 777
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 236
 Здравейте,днес разглеждах сайта на НСА  и гледам някаква специалност -Спортен Мениджмънт,та  ми стана интересно тези,които го завършат това какво работят,че аз не се сещам  newsm78

# 1
  • Мнения: 6 992
Купуват си футболни отбори Mr. Green
Всъщност, това май са хората, които уреждат трансфери...
Абе де да знам, на тва ми прилича Simple Smile

# 2
  • sofia
  • Мнения: 7 477
аз като завърших нямаше такава специалност Twisted Evil

И аз мисля,4е става въпрос за трансфер на спортисти в разли4ните спортове.Пише ли към коя катедра се води?

# 3
  • Мнения: 236
аз като завърших нямаше такава специалност Twisted Evil

И аз мисля,4е става въпрос за трансфер на спортисти в разли4ните спортове.Пише ли към коя катедра се води?
не пише ето и линка http://www.nsa.bg/bg/page,131

# 4
  • sofia
  • Мнения: 7 477
аз като завърших нямаше такава специалност Twisted Evil

И аз мисля,4е става въпрос за трансфер на спортисти в разли4ните спортове.Пише ли към коя катедра се води?
не пише ето и линка http://www.nsa.bg/bg/page,131

да,мерси,видях го.Леле,хи4 не ми мина през ума да проверя кво става из даскалото Twisted Evil

Ами,не ми говори много,но влиза след 2 курс и то по желание и срещу заплащане.И понеже пове4ето влизат с профил по вид спорт логиката е ,4е аз например като специалност Сп.г-ка (както и близките до него) заради спецификата на самите спортове студентите могат да у4ат и се специализират и в трансфер на спортисти в съответните спортове(познавайки спецификата на спорта добре).А от там като формула за работа да се прилага и във вси4ки спортове,без зна4ение какъв ти е първият спорт.

Има си мениджмънт тънкости,които ина4е не се у4ат в НСА,както е и с Кинезитерпията.Вси4ки у4им там Кинезитерапия,но много общо(2 семестъра беше преди),а тесния профил със специалност у4ат здраво  Wink
ще разпитам ако искаш Peace

# 5
  • Мнения: 236
о не съм обърнала внимание че се заплаща в такъв случай,не ме вълнува. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт