Отговори
  • Мнения: 2 068
Как ви преведоха болничните при закъснение от няколко месеца всичките на куп или месец по месец?

Аз чакам от ануари  #Cussing out

# 1
  • Мнения: 1 409
На мен ми ги преведоха всичките на куп,но след дълго звънене и настояване по телефона.Звъни и си питай,защото иначе не се знае кога ще си ги получиш.

# 2
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 316
Как ви преведоха болничните при закъснение от няколко месеца всичките на куп или месец по месец?

Аз чакам от ануари  #Cussing out

Трябва да потърсиш причината за такова огромно закъснение. Обади се в НОИ.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 735
Има някакъв проблем-обади се в НОИ.Аз съм от 1.02.07 в болнични и някъде април на части ми изплатиха за февруари/тъй като за месеца имах 2 болнични листа/ и сега вече има някаква регулярност.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Отиди и поискай обяснение какъв е проблема. Те ги разглеждат и като нещо не е наред просто минават на следващия. Ако не се обадиш скоро няма да си видиш паричките.

# 5
  • Мнения: 173
И аз чаках болнични от януари и обвинявах НОИ. Оказа се че фирмата ми е трябвало да подава "Декларация 1" в НАП всеки месец, а не го е правила. Като го направиха до 3 дни имах парите.
За миналия месец в болницата бяха пропуснали номер на лекарска комисия, и затова не го бяха изплатили. След корекцията на грешката отново след 3 дни имах парите по сметка.

Системата на НОИ вече е ОК и не бавят нищо ако даннитеса коректни. Обади се!

Превеждат пари всеки четвъртък. В петък парите са по сметка.

# 6
  • Мнения: 2 068
Благодаря за отговорите   bouquet
При мен проблема е в счетоводителя   #2gunfire
На 12 юни занесе всички болнични от януари до момента и каза че на 12 юли ще получа някакви пари само се надявам да са на куп

# 7
  • София
  • Мнения: 337
аз съм в болнични от началото на април.
миналата седмица накуп ми преведоха парите за април и май, но звънях всяка седмица по два пъти.
проблемът беше, че първичният болничен за 45 дни преди раждане се застъпва с този от датата на раждане от болницата (защото не съм улучила термина Sick). корекцията се извършва от самите тях, но когато решат, така че се обади.

# 8
  • Мнения: 766
Благодаря за отговорите   bouquet
При мен проблема е в счетоводителя   #2gunfire
На 12 юни занесе всички болнични от януари до момента и каза че на 12 юли ще получа някакви пари само се надявам да са на куп
при мен положението е подобно.  #Cussing out
засега са ми привели пари само за 1 болничен  - от март месец  ooooh!
Тази седмица се надявам да получа и друг превод   Praynig

Общи условия

Активация на акаунт