Добрата новина днес

  • 9 466
  • 250
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 721
 На фона на лошотиите, които се случват ежедневно всеки ден някъде, с някого се случва и нещо добро. Замисъла на темата е единствено и само позитивизъм. Не пестете думи и време да споменете нещото, което сте чули/прочели/видели, нещо което ви е накарало да се усмихнете дори за миг. Иска ми се темата да се задържи, напук на сивотата.

 Днес научих, че едно много скъпо за мен момиче се е представило прекрасно на изпитите за кандидатстване. Ще я приемат, където иска. Сигурна съм, защото тя го заслужава!

# 1
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
След 4 дни на 42-43 °С за мене днес добрата новина е, че ще  е само 34 °С

# 2
  • Мнения: 5 577
Добрата новина при мен е, че като цяло съм много щастлива напоследък - усмихнаха, весела и ми е едно готино.  Hug

# 3
  • Мнения: 2 891
След като вчера ни се развали климатика, днес дойде майстор. Сега му бае нещо  Mr. Green

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Вече нося 1 номер по малки дънки  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 3 622
Моето куче беше много зле /правиха му операция - имаше тумор на щитовидната жлеза/ и преди половин час ветиринаря ми каза че е вече по - добре.  Laughing Този ден това за мене беше добрата новина, а за утре ще видим  Wink

# 6
  • Мнения: 4 721
Новината си заслужава по-едър шрифт  Laughing

# 7
 Grinning Embarassed Много скъп за мен мъж се връща днес от Испания!

# 8
  • София
  • Мнения: 819
Добрата новина за мен е, че снощи си получих подаръка за Петровден малко по-рано и бях много, много изненадана и щастлива - цифрова камера, мъничка и сладка, точно като за моите малки непохватни ръце, с комплект батерии (речарджабъл) и още една изненада - мъжа ми си дойде, а не отиде до Сливен, както беше казал по-рано същата вечер Hug Heart Eyes Hug

# 9
  • Мнения: 6 029
добрата новина за мен е че бебето спа до 6 сутринта, яде и сега пак спи....  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 1 952
No good news.

# 11
  • Мнения: 742
 Grinning на закуска бебето ми каза "мамо"  Grinning


# 12
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
ellyst , това е един от онези мигове, които ти разтапят сърцето и то изтича през очите ти...Честито!

# 13
  • Мнения: 990
От три дни компютъра ми е развален и току що един младеж дойде и го оправи  Grinning. Все пак е 10 ч. сутринта и се надявам на други по-добри новини до края на деня  Hug

# 14
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Влязах си в старите дънки.......всеки  с проблемите си Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт