Добър акушер-гинеколиг-Варна

  • 2 069
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Моля, за вашата помощ. Насочете ме към гинеколог, който не се занимава с инвитро, а с лечение. Проблема ми е, че лигавицата на матката е тънка и не може да се задържи бебето.

# 1
  • Мнения: 173
Аз ходя при д-р Сариев от "Майчин дом"

# 2
  • Мнения: 4 324
denyphil първо здраве, и втори - успокой се.

Ако проблема  ти е само тънка лигавица на матката, това е много лесно решим проблем. Ще пиеш някакъв прогестеронов препарат и всичко ще е наред!

Аз имам въпрос, кой и как ти постави диагнозата за лигавицата на матката?

# 3
  • Мнения: 10
denyphil първо здраве, и втори - успокой се.

Ако проблема  ти е само тънка лигавица на матката, това е много лесно решим проблем. Ще пиеш някакъв прогестеронов препарат и всичко ще е наред!

Аз имам въпрос, кой и как ти постави диагнозата за лигавицата на матката?

Здравей Верити и всички момичета,
радвам се че ми обърнахте внимание, защото съм за първи път  при вас.
Но на въпроса- преди 3год. ми закъсня за първи път с 2 седмици, тогава ходих при Атанасов /АГ/ и той каза че има бременост. На следващия ден ми прокърви. Лежах, пих хапчета, но бебето падна. Тогава той не можа да ми каже, на какво се дължи. Но да ти кажа и аз останах с впечатление че нещо се е объркал доктора, че няма бременост и не обърнах повече внимание на това. Тогава ми предстоеше операция за фиброаденом на гърдата и бебето не беше на 1-ва линия, за което сега много съжелявам. С времето бебето не ставаше и от 2006г. започнах да обикалям по доктори. Казвам ти за последните, които ми казаха че лигавицата е тънка - Халачеа /Майчин дом/ - тя ми изписа Герикапс, и последния Давидков. Но аз от тези доктори не сам доволна. Не обръщат достатъчно внимание, гледат само да си вземат парите. Сега пия Клостилбегит и днес го спирам, след 2 дни трябва да бъда на преглед за фоликуметрия и не зная къде да отида.

Последна редакция: ср, 27 юни 2007, 10:49 от Верити

# 4
  • Мнения: 4 324
Миличка да разбирам ли, че диагнозата „тънка лигавица” са ти я поставили с преглед на видеозон, ако е така - на кой ден от цикъла?

Сега за Клостилбегита. За съжаление много лекари, просто го изписват ей така, като аспирин, а той е хормонален препарат за стимулация на овулацията и никак не е безобиден. В живота на една жена могат да се направят най-много 6-7 стимулации, а после става опасно. Много е важно преди да го приемаш да имате направени проверка за проходимостта на тръбите и хормонални изследвания при теб, а при мъжът ти задължително спермограма! Ако едно от тези неща не е наред, значи че си хабиш опитите с клостилбегита напразно!

Дано се включи някоя варненка със съвет за лекар!

# 5
  • Мнения: 10
Имам такива изследвания - тръбите са проходими /правих снимка февруари/, спермограмата е добра, за хормони ме бяха изследвали преди 1-1,5години и мисля че и там всичко беше добре. По-скорошни изследвания за хормони нямам. Но диагностиката за тънка лигавица беше на 20-ти ден и на 12-ти ден от цикъла чрез ехограф

# 6
  • Мнения: 902
Лигавицата може да ти е тънка и да се коригира с прием на прогестеронов препарат. Има обаче случаи, при които тази терапия не помага. Лигавицата ти може да изтънее от прием на Клостилбегит или след аборт (но ти такъв не си споменавала).
Колко милиметра беше на 20-ти ден?

# 7
  • Мнения: 10
Здравей white,
Колко е била не мога да ти кажа с точност - не мога да разчета писаното, но все пак мисля че е 7,2мм.

# 8
  • Мнения: 902
Това е малко за 20-ти ден. Трябва да се открие причината за това състояние.
Тук ще намериш повече информация:
http://www.zachatie.org/forum/

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 003
denyphil писах ти на лични преди да прочета постинга ти. И сега прочитам, че не си доволна от Давидков. Нека не прозвучи като реклама, но това е единствения ЛЕКАР, който ми постави точна и ясна диагноза, който реагира светкавично след като установи, че ембриона е мъртъв от около 10 дни без да имам никакви симптоми и ми направиха кюртаж по спешност. Това е единствения лекар, който ми е правил преглед цял един час и всичко ми беше показано и обяснено като на малко дете! Вярно прегледът е много скъп в сравнение с другите лекари, но всичко беше изключително професионално и аз мисля, че си струва, защото моя живот и здравето ми са най-скъпи.
Аз лично съм се доверила изцяло на този лекар и мисля, че той прави най-добрата диагностика.

Общи условия

Активация на акаунт