Климатика в яслата . . .

  • 2 794
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Днес, когато сестра ми е взела сина си от яслата е усетила хладен въздух в стаята. Времето на вън е много горещо и една такава разлика в температурите е опасна както за голям човек така и за едно дете. Нищо не е казала.
Но тази нощ детето кашля. Утре ще се види как е и има ли проблем.
Майката на детето (моята сестра) не иска да влиза в конфликт с учителките. Но тя се двоуми, защото става въпрос за здравето на детето. Преди около два месеца моя племенник беше в болница заради двустранна пневмония. Всеки месец боледуваше. И сега когато се закрепи остава да се разболее от небрежността на учителките.
Вие как бихте постъпили?

# 1
  • Мнения: 46 434
Климатикът затова се включва, за да има разлика с външната Т, нормало е сестра ти да е усетила хлад вътре  newsm78
Няма нищо срамно да попита на колко Т го пускат, ако е до -10 от външната, аз лично проблем не виждам.
В момента детето ми е при майка ми, климатикът работи на 26 градуса.

Пневмонията е два вида- вирусна и бактериална, детето се е заразило от друго или е усложнение от неизлекувано старо нещо, не от климатика.

# 2
  • Мнения: 7 362
                Извинявай за любопитството ,но ... коя е тази ясла с климатик? Аз също мисля,че не климатика е виновен за състоянието на племеника ти.Все пак той работи на различни степени и може да се включи на подходяща Т за деца от тази възраст. Peace  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 2 079
Непременно напиши коя е яслата с климатик, за да изпратя децата там. Peace
Защото при нас положението е трагично, откъм страна температура и топлина. Tired

А що се отнася за това, че детето кашля и че е изкарало пневмония - не е от климатика и за нищо на света не може да се разболее от климатика или от "небрежността на учителките".

Искам и моите учителки да са толкова небрежни и с климатик в групата! Hug

# 4
  • Мнения: 4 406
аз не бих обвинявала климатика за подобно състояние на детето.
когато в нашата ясла сложиха климатик,всички бяха доволни... в жегата потните дечица биха могли да се разболеят, да...особено пък и ако има разтворени врати и става течение
Дано не е нищо сериозно и да се възстанови бързо детенцето!

# 5
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Моята дъщеря я гледам на климатик от 4 дневна. Не се разболяла досега, само веднъж тази година януари изкара грипа заедно с цялото семейство. Климатиците ни са на 23-24 градуса, спи само по боди, без завивка.

Та мисълта ми е, че както и другите отговарят - болестите се причиняват от вируси, а не от климатик и небрежие на учителките. ах, колко много ви се иска все те да са виновни....

# 6
  • София
  • Мнения: 6 999
Ох  ooooh!

Това сериозен въпрос ли е? Ако 'да' - климатикът на подходяща температура и ползван правилно не разболява.  Naughty

# 7
  • Мнения: 24 467
Ние определено не сме се разболявали от климатик. Поддържаме, разбира се, не много ниска температура, дори в големите жеги, за да не стават резки температурни промени.

# 8
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ох  ooooh!

Това сериозен въпрос ли е? Ако 'да' - климатикът на подходяща температура и ползван правилно не разболява.  Naughty



   PeaceТочно така.Сестра ти да дойде в нашата ясла,която е с южно изложение да види какъв мор е.Прибираме децата потни,с влажни дрехи и косички,едва дишащи... Sick,дали според теб това е по-добрия вариант.  Rolling Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 6 999
Фантичка, можеш да проявиш разбиране и да менкате яслите на децата Wink Хем ти ще си доволна, хем другото дете няма да кашля от климатика.

# 10
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Фантичка, можеш да проявиш разбиране и да менкате яслите на децата Wink Хем ти ще си доволна, хем другото дете няма да кашля от климатика.

   Joy Joy JoyСъгласна съм.Ще редуваме-сауна,релакс,сауна,релакс.

# 11
  • Мнения: 227
Аз смятам,че с климатик повече се разболяват децата.Тъкмо се климатизират към жегите и хоп-охлаждане.Те големи хора така настиват,какво остава за децата.Мое мнение. Simple Smile

# 12
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Аз смятам,че с климатик повече се разболяват децата.Тъкмо се климатизират към жегите и хоп-охлаждане.Те големи хора така настиват,какво остава за децата.Мое мнение. Simple Smile

  Мисля,че никой не говори ако навън е 40 вътре да е 20 градуса.Но поне да се поддържа температура ,на която няма да са постоянно потни и да не могат да дишат.Да могат да спят и играят спокойно . Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 6 999
Аз смятам,че с климатик повече се разболяват децата.

Права си, ама само като е нагласен климатика на 18 градуса, а вън е 40 и ти духа право в лицето... И то не само за децата. Всъщност защо смятате, че децата повече боледуват?  newsm78
Вчера дъщеря ми спа в колата 40 минути, просто като се охлади от климатика се отпусна и заспа, спа си по потник и къси панталони и нищо й няма - нито кашля, нито пневмония...

# 14
  • Мнения: 227
Аз смятам,че с климатик повече се разболяват децата.Тъкмо се климатизират към жегите и хоп-охлаждане.Те големи хора така настиват,какво остава за децата.Мое мнение. Simple Smile

  Мисля,че никой не говори ако навън е 40 вътре да е 20 градуса.Но поне да се поддържа температура ,на която няма да са постоянно потни и да не могат да дишат.Да могат да спят и играят спокойно . Peace
PeaceСъгласна,но няма как да е малка разликата-просто навън е ад.Ако по ТВ,съобщават 40 градуса сложете поне още 5 отгоре.И вече разликата става доста голяма.

Общи условия

Активация на акаунт