Протестно шествие...

  • 1 093
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 843
...във връзка с липсата на места в ДГ,летните отпуски на същите...

ПРИЗИВ

   На 29.06.2007г.,от 10часа,ще се проведе протестно шествие,тръгващо от НДК,и завършващо пред Софииска община.То ще бъде по повод затварянето на ДГ през лятото,неспазване на работното време,и най-вече липсата на места в яслите и градините.
   Шествието е организирано от недоволни родители,и подкрепено от неправителственни организации.
    Приканваме всички засегнати от проблема,или солидарни,да дойдат и да ни подкрепят!!!
   Нека се преборим за бъдещето и повечето възможности за децата си!!!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=201551.0;all



Офф: Защо подобни неща се пускат във форумите по интереси? Пускайте навсякъде, бе хора! Нали все жени, майки сме!
Трябваше до открия това във форума на дир-а... newsm78

# 1
  • Мнения: 5 468
Извинявам се, че не ми дойде на ума да я пусна и тук. Но понеже беше пусната в Нашите деца и Клюкарника, Отчетните и Бъдещи майки, които са най-често посещавани форуми, помислих, че няма как там да не влиза всеки един newsm78. В Биберона също е пусната.

Всички родители сме засегнати от темата за градини и ясли. Дано се съберем повече народ и постигнем целите си. Шествието е в петък, защото в събота и неделя не работи Общината, която трябва да обърне внимание на протестиращите. Писано е и до Нова ТВ, да дойдат да ни снимат, какви сме хубавици Flutter.
DarZaMen, благодаря ти, че си я пуснала и тук.
Варненки днес им мина протеста, събрали са се 60 родителя. Кметът се е срещнал с тях, медиите са били там, давали са ги по новините. Ако не друго, поне ще знаят, че не са доволни от сегашното положение.
Ами успех Peace!!!

# 2
  • Мнения: 176
Да, преди малко гледах репортаж за Варна. Кметът каза, че положението е овладяно, имало проекти и т.н. едва ли не ще никнат градини..а то, строителството не е шега работа. Но определено според мен имаше ефект - друг е въпросът, че нещата не се оправят бързо, но поне е сложено някакво начало.
Ама това с градините е голяма срамота. Ние с мъжа ми си мислехме дали да не запишем нашият "непоявил се още Петко" отсега, че след 2-3 години да е в нашата градина, която се намира под прозореца ни #2gunfire

# 3
  • Мнения: 2 084
И в Добрич е кошмар с детските градини през лятото. Миналото лято межди яслата детската градина, за да ми намерят място за децата за 10 дни стигнах до Отдел Просвета. За август отсега са ни предупредили, че няма да работят, и до 13-ти нямам идея къде ще са децата. Май пак ще се вдига пушилка.
Подкрепям ви морално, физически ми е невъзможно.

Общи условия

Активация на акаунт