МИРИШЕ НА ПЛАСТЕЛИН

  • 1 362
  • 5
  •   1
Отговори
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Няма да повярвате какво ми се случи днес!
Купих си преди няколко дни пакет бланширан ориз на "Крина". По принцип не го долюбвам много и готвя с кръгъл, но този път реших да зарадвам народа из къщи - мъжът ми и свеки го ядат (макар, че живеем отделно, понякога я зареждам с някои работи за хапване). Та такаа... Сипвам си днес обичайната доза - ще правя пиле с ориз - и усещам, че нещо не е като друг път. Навеждам се към ориза и... о, чудо - той мирише на пластелин. newsm09 Само дето така миришеха едни тапети, които ползвахме преди време  Oha!
И сега съм много любопитна как ли е бил на вкус, щото първо дадох на свеки от него newsm81 15Не се е оплаквала вчера и днес, явно не е отровен.
Докъде я докарахме - и оризът да мирише на пластелин вече Shocked Шантава работа  People No Good

# 1
  • Мнения: 1 655
Да не е ориз с жасмин? Той има много странна и натрапчива миризма. Ако се готви с нещо мирише много гадно, трябва да се вари само, без други добавки. Тогава пък мирише на пуканки Simple Smile

# 2
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Да не е ориз с жасмин? Той има много странна и натрапчива миризма. Ако се готви с нещо мирише много гадно, трябва да се вари само, без други добавки. Тогава пък мирише на пуканки Simple Smile
Не, най-обикновен бланширан ориз си е. И друг път сме ползвали у свекърва ми, но не е имало пакет с такава миризма.
Досега много харесвах пакетажа на "Крина", но май ще спра да купувам тяхна продукция. Ако оризът мирише така, с какво ли обработват другите варива newsm78

# 3
  • Мнения: 202
Идеята да го дадеш на свеки е великолепна!!!!!!!!!!!!!! Laughing

# 4
  • Мнения: 4 380
Всъщност, повечето оризи миришат така- някои по-силно, други по-слабо. Късмет си извадила принципно с марката която ползваш, че не мирише.

# 5
  • Мнения: 1 987
А на мен преди време ми се случи бланширания  ориз на Izzi  да мирише на нафта и при измиване беше мазен на пипанеБ! #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт