Ленти за обезкосмяване Veet за интимни части?

  • 18 254
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 751
Някой позлвал ли е тези или други ленти за интимните части?
В събота заминаваме на море и не знам дали ще имам време да мина през козметичката... Rolling Eyes
Кои ленти са най-ефективни и дали няма да ми се получи обрив, ако ги ползвам за интимните части?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 176
Аз съм ги пробвала преди време-не ми харесаха, ефекта е за много малко, пък и парите не си заслужават.
Успех на теб   bouquet

# 2
  • Мнения: 2 751
Аз съм ги пробвала преди време-не ми харесаха, ефекта е за много малко, пък и парите не си заслужават.
Успех на теб   bouquet
Не знам колко струват  newsm78
Кола-маската на интимните части е 7 лв и е перфектна, държи месец.
Ако лентите са толкова или повече и нямат ефект, по-добре май да се напъна да отида на козметик  Shocked

# 3
  • Мнения: 182
Аз лично не мога да се оправям с лентите, особено пък на това деликатно място Wink По-добре отиди на козметик - определено ще стане по-бързо и ефикасно Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 4 746
Аз съм ги пробвала преди време-не ми харесаха, ефекта е за много малко, пък и парите не си заслужават.
Успех на теб   bouquet
Не знам колко струват  newsm78
Кола-маската на интимните части е 7 лв и е перфектна, държи месец.
Ако лентите са толкова или повече и нямат ефект, по-добре май да се напъна да отида на козметик  Shocked
толкова са и те ама са ужасно изнервящи и често накъсват косъмчетата. Ползвала съм ги за ръцете ooooh!

# 5
  • Мнения: 2 751
толкова са и те ама са ужасно изнервящи и често накъсват косъмчетата. Ползвала съм ги за ръцете ooooh!
Яснооо, отказах се  Mr. Green

# 6
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Хайде и аз да те дооткажа  Wink
Ако не си ги ползвала до сега, освен всичко друго, можеш да се докараш и в перфектни синки  Confused
Ще дадеш същите пари за пет пъти повече нерви и резултат наполовина. Не си струва!
Намери време за козметичката  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 389
Недей, най-много да си скалпираш интимните части, а почивката ще ти е много по-малко приятна  Crazy

Пробвах веднъж. Никога вече!!!  Naughty

# 8
  • Мнения: 2 229
Ооо, ходи на козмети1ка, с тия ленти нищо няма да направиш. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 282
Лентите не струват! По- добре иди на козметик- поне знаеш, че ефекта е добър.

# 10
  • Мнения: 6 958
Като ленти на Таки са по добри според мен, но най-добре епилаторче или козметик  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт