на море в КК Чайка

  • 2 078
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Здравейте на всички фенове на морето. досега никога не съм била по северното черноморие и тази година резервирах почивка в КК Чайка до Златни пясъци. Моля ако имате впечатления от комплекса и хотел "Ривиера" да споделите. Нямам и най- малка представа къде е това, защото най-северната точка от черноморието, която сме посещавали е св. Влас. Как е плажът в комплекса ако има такъв или се ходи на Златни пясъци. Има ли ресторанти, магазини, развлечения за деца в Чайка?

# 1
  • Мнения: 3 622
Комплекса "Ривиера"е много хубав, има си всичко от което имате нужда - ресторант, кафене и плажа е хубав. Има и басеини за вас и за детето. А пък и вие сте на Златни пясъци така че ще си правите разходки в Комплекса

# 2
  • Varna
  • Мнения: 503
говориш за хотел Ривиера нали а не за комплекс Ривиера.  х-л ривиера, който е в к.к. Чайка /незнаех че вече са го открили/. Това са новопостроени сгради 2или 3 непомня точно. Можете да ползвате плажа на комплекс Ривиера близко не повече от 10 мин но е нанагорнище малко.  До него са все новопостроени хотелчета и все още някой друг строеж.  Незнам като цни на нощувка как са, но може би хотел Никея, който е до него е по добре, или хотел Кини, но там предполагам че е пълен с немци и няма да има свободни места. Ако още нещо те интересува пиши, до май месец бях управител на един от съседните хотели и съм добре запозната с месноста.

# 3
  • Мнения: 25
до inochka

мисля че не е новопостроен, а е след ремонт. намирал се на 200 м. от плажа. има го като топ оферта в саита на агенция Бояна МГ. от там може да се види. интересувам се този плаж на Чайка дали става за деца или трябва да се ходи другаде, както и за цените в комплекса.
много благодаря за информацията, която си дала по- горе.

# 4
  • Varna
  • Мнения: 503
 Разгледах сайта, но не намерих хотел Ривиера- Видях Русалка.  Наистина че за този за който ти писах е се води Ривиера парк- вчера минах от там .   може би аз не съм видяла добре- но орентирай ме къде пише точно за хотел ривиера за да го погледна и ще го проуча. Laughing

# 5
  • Мнения: 25
ТОЧНО ЗА  ХОТЕЛ РУСАЛКА СТАВА ВЪПРОС, АЗ СЪМ ДОПУСНАЛА ГРЕШКА С ИМЕТО , ЗА КОЕТО СЕ ИЗВИНЯВАМ. ТЪРСЯ ОТЗИВИ ЗА ТАМ, ЗАЩОТО ДРУГАТА АЛТЕРНАТИВА СА  ПОЗНАТИТЕ  ЗА МЕН СЛЪНЧЕВ БРЯГ И ПРИМОРСКО И НЕЗНАЯ КАКВО ДА ИЗБЕРА.

# 6
  • Varna
  • Мнения: 503
  ЗАСЕГА САМО ЕДНА ЗАБЕЛЕЖКА ХОТЕЛА НЕ Е НА 150М ДОРИ И НА 3*150 НЕ Е.    ЩЕ ПОРАЗПИТАМ КОЛЕГИТЕ ЗА ОБСЛУЖВАНЕТО.сАМО ОТИВАНЕТО ДО ПЛАЖА И ПО ТОЧНО ВРЪЩАНЕТО Е ДОСТА НЕУДОБНО, ПОНЕЖЕ Е НАНАГОРНИЩЕ., МИНАВАЛА СЪМ ПОКРАЙ ХОТЕЛА НО НЕ СЪМ ИМАЛА РАБОТА СТОЗИ ХОТЕЛ.

# 7
  • Мнения: 6 039
КК Чайка си е вилна зона, има няколко бивши почивни станции. никога не съм го възприемала като Курортен Комплекс.

Общи условия

Активация на акаунт