Контактно кървене

  • 4 828
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 88
Какво то4но представлява контактното кървене  и каква може да е при4ината за него.По време на секс само следи от кръв върху кърпата смята ли се за такова кървене,без повторно зацапване на белъото?

# 1
  • Мнения: 288
Не знам какво е контактно кървене,но знам ,че раничка на шийката на матката може да доведе до кървене.Аз имах и се радвам,че отидох навреме на доктор,за да може да ме излекува.Била ли си на гинеколог и ако да -какво ти обясни той Hug

# 2
  • Мнения: 43
 При мен се наблюдава такова кървене след секс но ми откриха раничка на шийката на матката и сега се лекувам.Трябва да отидеш да те прегледат.

# 3
  • Мнения: 88
Да , непременно ще отида,но това не се слу4ва 4есто-досега само два пъти.По време на бременността също един-два (по време на секс) и лекарят каза 4е няма нищо обезпокоително.Възможно ли е да влагалищно кървене?Защото по принцип съм го полу4авала след прекарана гъби4на инфекция(когато стените на влагалището са раздразнени).И ако въобще говорим за кървене-само следи по кърпата.Какво беше при вас кървенето?Знам,4е лекарят ще каже какво то4но е,но нали форумът е за това-за споделяне и инфо. Hug Hug

# 4
  • Мнения: 43
При мен е леко зацапване ,но като отидох на лекар и ми взе цитоннамазка имаше ярка кръв и след това пак леко зацапване.

# 5
  • Мнения: 526
Най-добре отиди на лекар...Само той може да ти каже причината.Моя приятелка по такъв начин разбра,че има раничка.

# 6
  • Мнения: 288
И при мен се случи веднъж, но като отидох,нали ти казах -раничка Peace

Общи условия

Активация на акаунт