Bellydance

  • 3 743
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 906
Какво е мнението ви за Bellydance  newsm68? Има ли полза от него? Практикувате ли този "спорт" и въобще всичко каквото се сетитие по темата. Доволни - недоволни и т.н.
Да обменим опит и полезни съвети!

Последна редакция: вт, 26 юни 2007, 14:34 от Бонбонче

# 1
  • Мнения: 118
супер е  Hug ходих миналата година преди да забременея, много е яко и тонизиращо, препоръчвам го. Сега с бебето ми е малко трудно, не остава време  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 1 906
Би ли казала от кое точно  Rolling Eyes с доволна:
Bellydance Boogie
Bellydance Cardio Shimmy
Bellydance Hip Drop Hip Hop
Bellydance Pure Sweat
Bellydance Workout Set

# 3
  • Мнения: X
Аз съм доволна от кълчотенето у дома, пред компютъра с Вина и Нина, но вече споменах за това, Бонбонче Heart Eyes
Апропо - оправиха ми компютъра, ако искаш да ти изпратя филмчето довечера Hug

# 4
  • Мнения: 68
Ходих миналата година, но само няколко пъти, след това забременях и изоставих танците. Аз лично посещавах курса по белиденс в клуб Малееви, имаше много атмосфера и беше супер весело. А и момичето, което водеше уроците, Ива, беше много мило и изобщо ставаше голям купон.  Laughing

Като цяло плюсовете са: стягането на коремната мускулатура, извайването на талията и ханша, а също така и усещането за ритмичност, което придобиваш, танцувайки под ритъма на ориенталската музика.

За вариантите на белиденс, които си написала- разграничаването им започва след достигането на  определено ниво. Ако не си танцувала никога,  започваш от курса за начинаещи, а след това вече си избираш точно кой подстил би желала да усъвършенстваш. Аз така и не преминах това ниво.  Crazy

# 5
  • Мнения: 1 906
Аз съм доволна от кълчотенето у дома, пред компютъра с Вина и Нина, но вече споменах за това, Бонбонче Heart Eyes
Апропо - оправиха ми компютъра, ако искаш да ти изпратя филмчето довечера Hug
Аз за тебе знам  Hug. Интересно ми беше и другите, какво ще кажат. Май съм забравила да ти се похваля - и аз ги свалих точно оттам, откъдето ти ми даде. Благодаря ти   bouquet!
Много съм се запалила по този Bellydance и искам да чуя още отзиви  Laughing.

# 6
  • Мнения: 2 759
                    Два постинга прочетох само, и останах с впечатлението, че от тези танци се забременява  Mr. Green.

# 7
  • Мнения: 118
не знам за тези варианти, аз ходих във Варна - клуб Хуни и имаше само един вид, явно има еволюция за тази година Laughing в сайтовете с торентите има много филми с бейлиденс, може да си изтеглиш оттам Peace

# 8
  • Мнения: 68
                    Два постинга прочетох само, и останах с впечатлението, че от тези танци се забременява  Mr. Green.

 Mr. Green Ако щеш вярвай, но в моя курс имаше момичета, които имаха проблеми със забременяването и им бяха препоръчали да танцуват белиденс, тъй като това подрусване и клатене  Blush спомагало за отделянето на яйцеклетката от яйчника,  било много полезно за за да се избегне т.нар. задържане на фоликул, от което се образуват кисти. Може да не съм го обяснила съвсем научно, но кючека и за това помага, според тях.  Thinking

Другият вариант - показваш пред любимия какво си научила, кълчотиш му се пред носа като кючекиня от "Биад" пред английски турист и после защо забремявали...  Laughing

# 9
  • на едно прекрасно място
  • Мнения: 150
                    Два постинга прочетох само, и останах с впечатлението, че от тези танци се забременява  Mr. Green.
smile3532

# 10
  • Мнения: 599
                    Два постинга прочетох само, и останах с впечатлението, че от тези танци се забременява  Mr. Green.

 Mr. Green Ако щеш вярвай, но в моя курс имаше момичета, които имаха проблеми със забременяването и им бяха препоръчали да танцуват белиденс, тъй като това подрусване и клатене  Blush спомагало за отделянето на яйцеклетката от яйчника,  било много полезно за за да се избегне т.нар. задържане на фоликул, от което се образуват кисти. Може да не съм го обяснила съвсем научно, но кючека и за това помага, според тях.  Thinking


Стига бе,ромките затова ли толкова много раждат ? Joy

# 11
  • Мнения: 985
ЗА!ЗА!ЗА! съм ! А вчера Шуши ми се смееше, че и аз искам така:
http://www.youtube.com/watch?v=eCZoyh6I5Kk&mode=related&search=

Опааа!

# 12
  • Мнения: 6 871
Май съм забравила да ти се похваля - и аз ги свалих точно оттам, откъдето ти ми даде. Благодаря ти   bouquet!
А защо не пуснеш и тук линковете. Ако си ги гледала и можеш и да кажеш какво представляват ще е още по-добре.

# 13
  • Мнения: 143
А някой знае ли в Пловдив къде има и има ли изобщо Белиденс? Зимата много исках да ходя на такива репетиции, но не можах да намеря нищо..  Tired  Много ще съм благодарна, ако някой помогне  Blush

# 14
  • Мнения: 985
Поздрав за всички habibi, любителки на bellydance Laughing

Общи условия

Активация на акаунт