Секси модел анцуг-откъде?

  • 6 610
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 68
Отивам на планина и ми се налага да се оборудвам със няколко анцуга. Това е облеклото, което общо взето почти не присъства в моя гардероб, тъй като не се обличам спортно, но сега ще е необходимо.  Laughing

Кажете ми, откъде да си купя готини анцузи, харесват ми едни моделчета, много сладки- долнищата с ниска талия, подчертаващи тялото, а горнищата също по-вталени,а  не някакви огромни тип торби.  Naughty

Гледах по спортните магазини- Адидас, Найк, Дизел и т.н., но определено нищо не ми допадна. Прекалено са спортни. Не, че анцуга не е за спорт де, но на мен ми се ще да са по-секси. Преди време тук някои момичета бяха показали такива модели, но аз по магазините не можах да ги видя. Дали имате идея откъде да си купя такива спортни облекла?  newsm78

# 1
  • Мнения: 302
Ще следя темата с интерес, че и на мен не всички модели ми допадат  Peace

# 2
  • Мнения: 1 952
Откога в Дизел има анцузи Whistling

# 3
  • Мнения: 68
Не е мястото тук да духаш.  Wink

Изрично подчертах, че не се обличам спортно, но имам спортни дрехи на Дизел, предположих, че може да има и анцузи.

Дай идея де, явно знаеш къде има анцузи.

# 4
  • Мнения: 5 228
В Скай Сити в Гео Милев в Sugarbabe, Sugarbaby или нещо подобно се казва магазинът, има интересни неща, точно каквито описваш.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 753
В Скай Сити в Гео Милев в Sugarbabe, Sugarbaby или нещо подобно се казва магазинът, има интересни неща, точно каквито описваш.

В Sugarbaby обаче анцузите са широки, а тук до колкото разбрах, се търсят тесни.
Но иначе стоят супер.  Peace

Ето такива модели са - http://picasaweb.google.com/muhlata/Ilq/photo?authkey=liJYbUglBq … 61732271772524802
                                       http://picasaweb.google.com/muhlata/Ilq/photo?authkey=liJYbUglBq … 61732280362459410

                                        http://picasaweb.google.com/muhlata/Ilq/photo?authkey=liJYbUglBq … 61732288952394018
                                        http://picasaweb.google.com/muhlata/Ilq/photo?authkey=liJYbUglBq … 61732297542328626
                                       

                                     
                                     

                                   


# 6
  • Мнения: 68
Даааа, нещо подобно. Мерси за инфото  Grinning , ще отида и до Скай Сити, скоро бях, но не съм се заглеждала тогава за анцузи.

# 7
  • София
  • Мнения: 7 753
Даааа, нещо подобно. Мерси за инфото  Grinning , ще отида и до Скай Сити, скоро бях, но не съм се заглеждала тогава за анцузи.

В момента имат и намаление и са по 34 лв.  Peace

# 8
  • Мнения: 5 228
И в аутлета на Зара в Скай Сити имаше анцузи, но не съм ги разглеждала. А в Sugarbaby съм виждала тесни, 3/4 дължина.

# 9
  • Мнения: 1 952
Не ми се спами, но не духам,  знаеш два езика все пак.

# 10
  • Мнения: 1 952
И апелирам освен това да се спазва езикова култура не само на английски, а и на български...какво е това АНЦУГ?

# 11
  • София
  • Мнения: 227
В тенис клуб Малееви има спортен магазин и от него си купувам вече няколко спортни комплекта на фирма Georgo"s. Зимата имаше страхотни анцузи, горнище по тялото от еластична материя отпред с цип и бяха наистина едновременно секси и спортни. Сега моделите са по-летни- с клинове 7/8, но може и да е останало нещо. Знам, че тези на  Georgo"s ги продаваха и в един спортен магазин на Витошка, като тръгнеш от Съдебната палата, горе долу срещу Бенетона някъде се падаше, но там избора беше по-ограничен- ако са общо 50 модела, там имаше само 30.

# 12
  • Мнения: 68

Бети76, за там се сетих, но имаше само нови летни колекции. На "Витошка" ще проверя, но казваш, че има по-малко избор... Мерси!   bouquet


Анцуг-анцузи. Или?  newsm78

# 13
  • Мнения: 1 775
И апелирам освен това да се спазва езикова култура не само на английски, а и на български...какво е това АНЦУГ?

Анцуг - от немски Anzug /мисля, че означаваше "костюм"/.

# 14
  • Мнения: 3 674
Ето още  няколко моделчете които  са хем  спортни хем секси  Wink


И ТУК!

И ТОВА!

МОЛЯ!

Това е един от любимите ми!

А ТОЗИ Е ЛЮБИМИЯ МИ!

Общи условия

Активация на акаунт