Извън града за един ден

  • 487
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 173
Здравейте мами!
Много съм притеснена, тъй като в неделя ще пътувам и ще трябва да оставя бебка за целия ден. Ние сме на кърма и смятам да започна да се цедя от предния ден. Притеснението ми е в това дали е възможно за 1 ден да свикне с биберон и после да не иска гърда?
Споделете мами с опит...

# 1
  • Мнения: 5 183
Доста смело решение
Успех
С кого оставяте беб4ето?
Моят син запо4нах да го остявям с татко му з апо 5-6 4аса на ден, 3 дни в седмицата, за да работя, когато стана на 6-7 седмици, но той не е кърмено бебе.
Моя близка наскоро остави бебето си, което е напо4ти месец и половина, за първи път на таткото за по-дълго (3 4аса), да иде по работа. Като му дошло времето да папка (кърмено бебе), вдигнало цялата къща на балон - не ще от шише изцедената кърма. иска да се гушне и да цока от мама.
Не искам да те плаша.
Просто много ти е малко бебето.

Последна редакция: вт, 26 юни 2007, 12:07 от МАЙКА

# 2
  • Мнения: 173
Мислим на свекърва ми да го оставим. Тя живее с нас така, че малко или много е свикнала с бебка.
Относно шишетата... един ден пробвах бебка и сучеше от шише, но не знам дали все още е така. Страхувам се да не й хареса от шише... и после да не иска гърда

# 3
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Бебчето ти е още малко и за едни ден не би трябвало да се отбие. Проблема по-скоро е дали ще иска шишето. Защото мойто като по-малко пиеше от шише сега не иска. Другия вариант е да го хранят с лъжичка, вярно доста е трудоемко но със сигурност няма да се отбие.

# 4
  • Мнения: 11 003
Presi ме е изпреварила - да го хранят с лъжичка или спринцовка.

# 5
  • Мнения: 1 733
А защо не го вземеш със себе си?

# 6
  • Мнения: 173
Много бих искала да го взема със себе си, но в тия жеги след 11:30ч трябва да се покрием някъде с нея до 18ч

# 7
  • Мнения: 1 733
Ох, ами не знам тогава...Моят син например не се отби, макар че често го хранех с биберон, но съм чувала за деца, които и след един ден с биберон, отказват да цокат от цица.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 079
Не смеех да оставя малкия за цял ден на тази възраст. Дано да сте оттренирали и да се справят гледачите...  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт