Как се справяте в жегата?

  • 1 852
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 822
Ужасно е! В къщи е 32 градуса и вентилаторът постоянно работи. Дечицата и ние плуваме в пот. Цяла вечер се въртим в леглата, цял ден сме вкъщи и излизаме към 19 часа, когато малко от малко се позахлади. Кога ще се оправи това време? Още от сега почнаха кошмарните жеги а юли, август как ще е?
На бебата сега гледам едни ситни пъпчици по главичката! Сигурно от изпотяването. Аз им надух басейна на терасата и се къпят наобед, но в къщи е ад!
 Вие как се справяте с жегите?

# 1
  • Мнения: 589
С климатик Simple Smile

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
И вкъщи е ужас. В едностаен, изцяло южен апартамент, с остъклен балкон, така че не влиза никакъв въздух, а и течение не можем да направим. Crazy
Вентилаторът е нон-стоп включен, ходим по тениска и гащи, малката само по памперс или гола и се къпем по сто пъти. Simple Smile Вечер разходка навън до 9.30-10, после вкъщи е поносимо, ако вентилаторът духа към мен.
Кеф ми е да идвам на работа, защото е хладно, навсякъде работят климатици, ако имаше как, щяхме да си седим до 9 на работа. Laughing За съжаление тази седмица съм на половин работен ден, за да поуча малко за изпитите...
Климатик няма как да си сложим, защото сме под наем, но се замислям за още един вентилатор.

# 3
  • Мнения: 302
Уф жегата е страшна, но търпя, няма друг начин за сега

# 4
# 5
  • Мнения: 2 035
Добре, че едни умни главици са измисили климатика   Party че иначе не е истина какъв мор е на вън.

# 6
  • София
  • Мнения: 392
правя течение между стаите а и изложението ни е такова,че не влиза много слънце.

# 7
  • Мнения: 215
 да живеят климатиците, но мъжът ми не ми дава да водя бебето в хола, където единствено имаме климатик Sad и дори ми разви теорията, че в горещата стая бебо бил на същата температура, както в корема ми Sick

# 8
  • Мнения: 4 546
щорите са спуснати, прозорците ги отваряме само вечер. от 1-2 дни почнах да пускам климатик /той е в другата стая и се чудя дали няма да го прецакам като се оиптвам да охлаждам целия апартамант  newsm78/

# 9
  • Мнения: 473
Пускам щорите да не грее в стаите, след това пускам климатика и сме ок. Само климатика е спасението, иначе бебето ми се побърква в тази горещина.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 865
Климатик в офиса, в колата и в хола. Поръчах си климатик и за спалнята. В банята - душ.
Herelina, няма да се прецака климатикът - охлаждай си спокойно.

# 11
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 268
  Nature Sunny  grinning039  bath

# 12
  • Мнения: 6 991
Нямам проблем с жегата, че да се справям с него.

# 13
  • Мнения: 1 733
Добре се справям, само дето в офиса ни няма нито климатик, нито вентилатор...

# 14
  • Мнения: 84
С пръскалка от препарат за миене на прозорци, пълна с вода. Ходя си и си се пръскам. Пръскам и бебока, а той се кефи. А и аз се кефя Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт