Мъжете по света и женската суета....

  • 2 455
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 236
Мами по света, кажете до колко мъжете ви обръщат внимание на това което правите за себе си? Забелязват ли когато петите ви не са като шкурки (защото сте си купили новия крем за меки пети и се мажете и има ефект), когато сте си обръснали краката.... или само ги интересува кога сте и не сте в цикъл? Надявам се че сте схванали смисъла и ще споделите как е у вашето семейно гнезденце  hug

# 1
  • Мнения: 3 367
съпругът ми е бг, от к-л Гео Милев Simple Smile
до николко не забелязва нищо,ма хич..отдавна ако правя нещо си го правя за мен си..аааа..забеляза, че крема ми за лице е в хладилника и пита какво е,ма то само защото заема от неговото пространство..и като се подстригах много късо от сравнително дълга коса забеляза..дотам!

# 2
  • Мнения: 6 167
радвам се, че забелязва. стимулиращо е.

радвам се и, че някои неща не ги забелязва. например, аз имам няколко чифта слънчеви очила.
радвам се, че не забелязва, кога купувам нови , явно всички му се струват еднакви или си мисли, че са
от колекцията Laughing подобна 'слепота' ме устройва идеално.

# 3
  • Мнения: 2 959
...до колко мъжете ви обръщат внимание на това което правите за себе си...
Ако питатането Ти е дали престоят в чужбина по някакъв начин е променил човека до мен, отговора е Не. Какъвто е бил преди 6г в БГ, такова е отношението и сега. Някой неща се забелязват и обсъждат, други се подминават, трети се премълчават в името на общата кауза.

# 4
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
забелязва доста неща - нов цвят на косата, нова прическа, нови дрехи, нови килца....

общо взето май следи какво харесвам, защото попива като му обяснявам как съм си хареса някой си парфюм или еди си какво и ми ги подарява за разни дребни поводи. скоро ми обясняваше колко му харесал моя крем за лице, да му купя и на него същия  Joy

но аз не държа толкова на тези неща и той ми захранва хобитата, които са безчет.

# 5
  • Мнения: 2 563
Мами по света, кажете до колко мъжете ви обръщат внимание на това което правите за себе си? Забелязват ли когато петите ви не са като шкурки (защото сте си купили новия крем за меки пети и се мажете и има ефект), когато сте си обръснали краката.... или само ги интересува кога сте и не сте в цикъл? Надявам се че сте схванали смисъла и ще споделите как е у вашето семейно гнезденце  hug

Ех бе, само интересни теми, само се заблейвам във форума Simple Smile

Преди седмица някъде имаше в Клюкарника една тема за мустаците на жените. Аз много се бях възмутила, защото мадамите обясняваха как едва ли не трябва да правиш всичко, което мъжа ти поиска, за да си секси за него. Затова го питах дали косми тук-таме представляват заплаха за брака. И той ми отговори на шега "Не, но мензисът определено е", защото точно тогава бях в цикъл и не му пусках.  Joy

Моят мъж обръща внимание на цялостното впечатление. Не мисля, че прави разлика между изстъргани пети и закоравели такива... Онзи ден пък ми заяви, че съм била прекрасан и като се събуждам - дъхът ми отрова, косата на кукуриго.  Grinning Всеки мъж е различен, нищо че говорим за тях като за правени по калъп. За моя знам, че обича не само въшния ми вид, но и компанията ми. 

# 6
  • Мнения: 5 183
[Какъвто е бил преди 6г в БГ, такова е отношението и сега. Някой неща се забелязват и обсъждат, други се подминават, трети се премълчават в името на общата кауза.

И при нас така.
А може би питанката е най-ве4е за това дали разли4ните националности мъже по разли4ен на4ин реагират на всяка промяна у половинката си.

# 7
  • Мнения: 3 098
Какъвто е бил преди 6г в БГ, такова е отношението и сега.
Aбсолютно.
Забелязва вси4ко той.Консултант ми е по много въпроси,а и аз на него.И не само за външния вид.

# 8
  • Мнения: 2 959
...А може би питанката е най-ве4е за това дали разли4ните националности мъже по разли4ен на4ин реагират на всяка промяна у половинката си...
Майка, най- вероятно си права, но аз извъртях малко въпроса защото 1/2 ми е българин. Но ФорБейби ще каже какъв е бил замисъла, но и нейният Любим май е българин?!

# 9
  • Мнения: 236
Да, замисъла беше дали различните националности мъже, и различните мъже обръщат внимание на промените в половинките си.
За моя ще кажа, че също е българин, забелязва когато съм си обръснала краката и триъгълника  Embarassed за дрехите забелязва само защото са свързани с харчени пари за тях (за козметиката е същото).

# 10
  • Мнения: 3 388
Всичко забелязва моят мъж - чак прекалено  Laughing За статистиката италианец е  Crazy

# 11
  • Мнения: 3 423
Да, замисъла беше дали различните националности мъже, и различните мъже обръщат внимание на промените в половинките си.
Доста смешно казано. Мъжете ни са си
нашите мъже. Не е до националност.

# 12
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Моето балкан4е- сърбин, забелязва вси4ко. Обикаля с мен по бутици като най- добрата ми приятелка, съветите му са винаги на място и то4ни. Сам ми носи козметика, все не6та дето си заслужават. Е, малко прорастлите косъм4ета тук там, хо4 и не го бъркат, но много се меси с коментари какжо да облека като излизаме. Все ми обяснява, 4е жена му трябвало да изглезда така, 4е вси4ки мъже да се обръ6тат след нея.
Абе по- суетен е от мен даже.
Аз оба4е мисля, 4е това е до 4овека. Няма зна4ение от каква националност е. За сравнение, познавам доста други сърби от мъжки пол.

# 13
  • Мнения: 3 674
Хммм,моя забеляза нова ми прическа...понеже от много дълга коса сега съм с много къса.... Joy Иначе не знае колко чифта обувки  имам,та ако си купя нови няма  да разбере... Joy Същото е и  дрехите,парфюми и чанти...  Crazy

Това ми харесва! Heart Eyes.... имам си  свобода и не се чувствам като  "че ме следят и ми броят всяко но купено нещо" ...щях да лудна сигурно ако беше такъв...

 Не знам дали мъжете са различни  в зависимост  от различната   си националност....но си  мисля че е в зависимост от зодии....  newsm78 Има много капризни мъже...Телците например...или Рибки.
Забелязват всяка нова бръчица по лицето ти... hahaha

Последна редакция: вт, 26 юни 2007, 02:13 от roza66

# 14
  • Мнения: 1 436
до николко не забелязва нищо,ма хич..

И моят e така Crazy

Общи условия

Активация на акаунт