Perfinni - нещо френско за дупе женско:-)

  • 1 685
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 721
Това е новият продукт за топене на мазнините. Топи по 1000 кал/ден.....

Това прочетох от рекламата му в едно женско списание. А, някой пробвал ли го е?

# 1
  • Мнения: 2 147
А стига бе.... newsm78 Hug

# 2
  • Мнения: 721
да бе  Mr. Green така пише. Използвани са липофилни фибри, които отстраняват мазнините и захарите от организма преди да са обработени от него.

# 3
  • Мнения: 6 958
да бе  Mr. Green така пише. Използвани са липофилни фибри, които отстраняват мазнините и захарите от организма преди да са обработени от него.

Да бе да  Mr. Green

Искаме линк, снимка, доказателства и т.н.  Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 721
линк няма как да дам, защото рекламата я има в списание "Тя". Пуснах в гугъл, но там има мн малко инфо

# 5
  • Мнения: 6 958
линк няма как да дам, защото рекламата я има в списание "Тя". Пуснах в гугъл, но там има мн малко инфо

Аз само се шегувах  Wink Wink Wink

Един съвет от мен: диета + спорт + вода + добавки (карнитин, бърнър, липозан и др.) като ще се дават пари, поне инвестицията в тези неща е сигурна и несъмнено води до отлични резултати... Това е мое мнение естествено  Peace

# 6
  • Мнения: 916
Ето го списанието,ама нещо не можах да го открия продукта: www.tia.bg
Ако някой има инфо...да не се скътава Mr. Green Mr. Green
 

# 7
  • Мнения: 721
ама не в тази версия - в хартиената я има

# 8
  • Мнения: 274
Здравейте, производителите/дистригуторите наистина са хвърлили бая пари за реклама - много известни БГ актриси и певци са включили в кампанията. Скоро имаха и събиране на Албена по случая. А всички знаем кои продукти се нуждаят най-много от реклама - тези които не са известни и тези които не отговарят на написаното на етикета!! Ако имаше много ефект поне в интернет щеше да има инфо и в наши и в чужди сайтове. ... Да не се отплесвам от темата обаче. Въпреки всичко което написах до тук.... съпругът ми ги пие от 2 седмици  Wink всеки път като се наплющи яко и взима по 2 хапчета .... но и сам започна да си налага ограничения и внимава да не смесва храни и да не яде захар, тестени храни, и т.н. Да ви кажа наистина е свалил някой друг килограм ама... и без тях при намаляне на храната и ограничения по мое мнение пак щеше да е така. За мен започниш ли да пиш нещо са сваляне на килограми се настройваш психически че правиш нещо за себе си и започваш да гледаш и на храненето и на движението по друг начин ... и то в повечето случаи се получава... Не знам всеки решава сам за себе си с какво ще се трови Sad аз пък пия Редуктил вече 4 седмици .... което май...е по вредно

# 9
  • Варна
  • Мнения: 870
Моляви споделете имла ли ефект този продук.Защото съм решила да си го купя но не знам дали си заслужава  bouquet

# 10
  • Мнения: 2 631
Това с 1000-та калории ми звучи адски несериозно, нереално и въобще невъзможно!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт