Кога започва гаденето при бременност?

  • 111 770
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 675
Здравейте, мами!Ние с мъжа ми правим опити за бебе, този месец започнахме от 17 юни. Цикълът ми е 25-26 дни, за последно ми дойде на 10 юни.Възможно ли, ако бебо е станало да ми се гади толкова рано?По-скоро май са киселини и болки в стомаха, отколкото позиви за повръщане.Изключвам възможността днес да съм яла нещо развалено.Ще се радвам да чуя вашите мнения, за което ви благодаря.

# 1
  • Мнения: 288
При мен започна в началото на 2-рия месец и продължи до средата на 4-тия, киселини също имах ,а преди да забременея никога не съм имала.Вземи си тестче от аптеката,отчита още на 7-мия ден от забременяването Hug

# 2
Здравей,
Значи гаденето при всеки е различно-на мен започна да ми се гади и да ми се повдига от храна в 6г.с(ее аз и тогава разбрах).Не е задължително да ти се повдига само,когато си яла нещо-на мен ми се повдигаше само при мисълта за храна...  ooooh!Не можех да повярвам,когато си направих теста и той-положителен.Отиди на лекар,за да се увериш 100%-и да не забравиш да се похвалишшшш.Стискам палци Praynig

# 3
  • Мнения: 545
Това с гаденето е много индивидуално. Не е задължително въобще да ти се гади. При мен започна около 5-6 седмица от началото на последния цикъл. Бяхме на море и жегите никак добре не ми понесоха, както и миризмата на риба от вяско капанче. Според мен може да ти е лошо от жегата, раничкото ти е още. Ако цикълът ти е дошъл на 10 - овулацията средно настъпва на 14  ден след началото му и тогава става зачеването. Първите симптоми на бременност много наподобяват предменструалните - напрегнати гърди, подут корем, виене на свят, умора и сънливост. Някои жени пък нищо не усещат. Изчакай още мъничко и си направи един тест. Аз, като теб, нямах никакво търпение. Направих си тъкмо два теста и двата отрицателни още преди да ми е  дошла дата на  следващия цикъл. Накрая кандисах и направих тест една седмица, след като ми закъсня и резултата можеш да го видиш на аватара ми Laughing Знам, че нямаш търпение и напълно те разбирам, така че от сърце ти пожелавам да се похвалиш след няколко седмици Hug

# 4
  • Мнения: 617
При всеки е различно, при мен от края на 2 до средата на 4 месец, иначе нямах киселини до края

# 5
  • Мнения: 22 343
При всеки е различно, но обикновенно минава около месец. Може да започне и по-рано.
Лично на мен не ми се е гадело изобщо.

# 6
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Аз съм нямала такова въобще

# 7
  • Мнения: 2 908
Не ми се е гадело никога.

# 8
  • Мнения: 268
При мен започна някъде в 7-8г.с. и продължи до 14-15г.с.  Sick Гадничко си беше ooooh! Но, както са ти казали и другите, не е задължително да ти се гади. Късметлиите се разминават с това "удоволствие". Стискам ти палци да си от тях! Peace

# 9
  • Мнения: 1 426
Обикновено почва от 29-ия ден на бременността.
Върви някакъв летен вирус тия дни с гадене и повръщане, да не си го пипнала него?
Иначе имам една-единствена позната, която твърди, че е почнало да й прилошава от 4-тия ден на забременяването - май тогава яйцеклетката се залепвала за стената (или, ако бъркам, нещо по-специално все пак става). Може пък и ти да си от тези по-чувствителни случаи!

# 10
  • София
  • Мнения: 5 079
Индивидуално е, при мен започна в края на първия и завърши в края на 3 - тия месец. И ми се гадеше предимно вечер  Shocked, след като се върнех от работа.  ooooh!

# 11
  • София
  • Мнения: 5 720
Аз съм нямала такова въобще
и аз бях от тези щастливки

# 12
  • Мнения: 27 524
Не е задължително да се появят изобщо, на мени нито веднъж не ми се случи. Не вярвам толкова рано да ти се гади. Ако сте започнали от 17-ти юни, то трябва една седмица за да се придвижи и загнезди в матката, което прави 24-ти, т.е. вчера. Не може да ти се гади толкова рано. Пожелавам успех  Peace

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Не ми се е гадило изобщо.

# 14
  • Мнения: 497
Както вече са ти казали - много си е индивидуално и мился, че е доста рано да си мислиш такива неща.

Общи условия

Активация на акаунт