SEVEN Omnipotence

  • 108 760
  • 470
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
здравейте, ползвал ли е някой SEVEN Omnipotence - скъсват се да го рекламират по разни телевизии и изглежда доста примамливо, но се чудя дали има отслабнали с него   или аз съм прекалено наивна и мързелива за да вярвам на подобни реклами

# 1
  • Мнения: 5 255
.... или аз съм прекалено наивна...
smile3521

# 2
  • Мнения: 61
аз го имам, обаче докато пристигне (което стана за месец и половина) минах на диета със зелева супа. С нея свалих килограмите, и да си кажа честно сега го използвам много рядко. Истината е че не ми остава много свободно време.Иначе  съм доволна от масажа,  но за отслабване не мога да кажа нищо. Трябва да се използва редовно за такива резултати, може би  newsm78 . Но честно казано не усещам да ми се стягат мускулите. Но мисля че е подходящ за целулита, нали имено с масажи изчезва  smile3521

# 3
  • Мнения: 152
 А вярно ли е това за преплитане на червата? Прочетох го в моята тема, тъй като исках да си купя и все още искам, та събирах информация. Вярно ли е това?

# 4
  • Мнения: 61
Не мисля! Аз обичам масажите, за това че не съжалявам че си го взех. Между другото сега го използвам често и НЯМА ЕФЕКТ относно отслабването!!!  smile3506

# 5
здравейте искам и аз да ви питам мислех да си купувам такъв колан мислите ли че ще има ефект (да отслабна малко) щтото рекламите изглеждат много примамливи...

# 6
  • Мнения: 54
Кажете ми във Варна от каде да си го купя?

# 7
  • Мнения: 24
Не мисля! Аз обичам масажите, за това че не съжалявам че си го взех. Между другото сега го използвам често и НЯМА ЕФЕКТ относно отслабването!!!  smile3506
 
а за целулита има ли ефект

# 8
  • Мнения: 61
Ами изполвам го редовно и то на д..то и бедрата , но не мога да преценя  newsm12 . Имам целулит, но мисля че е намалял.Ако кажа, че това със сигурност е от колана ще излъжа. Може би е помогнал. Искам да отбележа, че от две седмици се мажа с "Дева" (червената опаковка) може и от него да е .

# 9
  • Мнения: 27
Ти от кога го използваш? Аз го ползвам от коледа насам. Много е удобен за масаж. Наистина има някакво стягане, но има доста  подкожни сланинки, които трябва да се стопят. Когато го купих продавачката ми каза да чакам резултат след 1 месец редовна употреба. Аз го взех от м-н на WS teleshop

# 10
  • Мнения: 61
Имам го от май месец. Първите дни го използвах редовно от кеф че го имам. Но докато го чаках да ми го доставят бях свалила нужните килограми. Сега пак понапълнях  Embarassed и аз от седмица се сещам по-редовно за него, но не всеки ден.

# 11
  • Мнения: 181
А на мен ми е влязла мухата в главата да опитам комбинацията на Севън Омнипотенс с това
http://www.topshop.bg/index.asp?tn=productview&c=1084&pid=59189
Спопед вас дали ще има някакъв ефект? Някой ползвал ли е тази сауна и дали е доволен от нея???

# 12
  • Мнения: 5 255
Много сте наивни  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 54
Колана наистина топи целулита. Дупето и краката са ми много по-стегнати от преди. Но наистинатрябва да се употребява редовно. И който има воля, в комбинация с диета.

# 14
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Имам го...използвах го около месец и като не видях никакви резултати , нямах мотивация да продължа и го захвърлих в гардероба !

Общи условия

Активация на акаунт