Въпрос за дренажа на климатика

  • 628
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 412
Това лято сме за 1-ва година с климатик и имам следния проблем. Когато го монтираха дренажа трябваше да го направят мах да не капе по главите на живущите. Е, обаче те така са го центрирали, че пада точно върху входната изтривалка. Съответно хората от входа се сърдят и аз съм съгласна, че не е много приятно.

Имам ли право да им се обадя и да искам да преместят дренажната тръбичка. Има ли някакви други решения, понеже сме на среден етаж, не си представям как да я заведем тази тръбичка до земята. Питах монтажниците, но единственото, което ми предложиха е да я оставят да виси в мивката.

# 1
  • Smallville
  • Мнения: 994
Обади им се,на нашия има закрепено маркуче,те го поставиха,така че капе извън терасата,те ще преценят Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 3 972
При нас на единия климатик пуснаха дълъг маркуч чак до земята. На втория етаж сме!

# 3
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Моите климатици са на терасите и нямям такъв проблем, но виждам на съседите тръбичките  са вкарани във водосточните тръби.
Викай ги и бъди настоятелна.
Нещо много се дърпат за тоя дренаж. С голям зор ги накарах да ми сложат тръба за да не капе направо върху плочките на терасата.

Общи условия

Активация на акаунт