Какъв цвят стени на хола - дайте идеи

  • 2 261
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 655
В момента правим ремонт на хола. Ще боядисваме стените с латекс,но още се чудим какъв цвят да са. Избрали сме си диван в бежово с облегалки в тъмна кожа (на Севлиевска фирма е дивана). Още не сме избрали цвят на ламината,така че може да се развихрите с идеи. Аз мислех да е нещо в жълто -оранжевата гама,а мъжа ми иска да боядисаме две от стените в един цвят,а две в друг. Искаме да е нещо по-нестандартно. Затова ,ако имате идеи,казвайте.
P.S Имам снимка на дивана и утре ще гледам да я пусна.

# 1
  • Мнения: 2 249
по-добре ще е ако пуснеш снимки на дивана
първата ми мисъл беше нещо слонова кост или малко по-тъмно-но може да се слива с дивана
поел се сетих за по-смели варианти като примерно пепел от рози или нещо като бледо оранжево-такава ми е детската стая,съчетана с оранжеви много тънки пердета и изглежда много слънчева и топла
ето тук има цветове за размисъл Wink
http://www.orgachim.bg/index.php?location=color_wheel

и идеята за комбинации ми звучи интересна-всичко зависи от аксесоарите-примерно от цвета на перето и килима примерно-те може да се допълват,както и да контрастират Peace

# 2
  • Мнения: 655
Дивана е модел Холивуд на Паралел. Бежов с възглавници с цвета на дамаската.
А програмката на "Оргахим" от снощи й взимам душата  Laughing.

# 3
  • Мнения: 655
Ето го и дивана.

# 4
  • София
  • Мнения: 11 654
Мога като съвет да ти дам следното.Ако мислите да боядисвате стените две по две в различни цветове трябва да изберете много внимателно цветовете да са контрастни,защото само така се усеща ефекта.В никакъв случай да не са близки!
А мога ли да попитам в кой магазин има толкова много наредена мека мебел?

Общи условия

Активация на акаунт