Моля помогнете ми да си намеря Инфлакол против колики

  • 1 123
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 499
Здравейте

Бихте ли ме посъветвали  как да си намеря капките за колики Инфлакол като  нямам никой познат който може да ми ги достави от Англия .

Предварително благодаря !

# 1
  • БГ
  • Мнения: 735
и аз нямам а бебка реве ужасно, Sick

# 2
  • Мнения: 4 700
СъЩите какпи ги има и в Германия и се каzват Lefax. Ако имате ьпоzнати там, помолете тях.

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Пусни тема в подфорума при майките в Англия.Сега е сезонът на пътуванията, може и някоя да ти изпрати по пощата.Аз се прибрах носейки доста капки по поръчка на майки от форума.

# 4
  • Мнения: 375
аз използвах еспумизан,от инфакола не бях чак толковадоволна

# 5
# 6
  • Мнения: 145
Здравей,
без да искам да се напрапвам,ми се иска да ти предложа нещо,което на нас много ни помогна.Ние ползвагме Еспумизан,но без много резултат иедна наша леля ми каза да давам на бебо преварен зехтин(на водна баня),като се започва с 1/2 капки сутрин и за около4 дрна се стигне до една кафена лъжичка.На нас ни помогна.
Успех

# 7
  • Мнения: 18
sab simpex са същите, помагаха ни повече.

# 8
  • Мнения: 4 784
Намери си Инфакол. Доколкото знам, но за съжление не мога да ти помогна с точни координати, в София се продават на черно. На мен ми ги носеха от Англия. Страхотни са. Много съм доволна.

# 9
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Здравейте

Бихте ли ме посъветвали  как да си намеря капките за колики Инфлакол като  нямам никой познат който може да ми ги достави от Англия .

Предварително благодаря !


Намери ли си вече?От кои град си?
Вили

# 10
  • Мнения: 2 849
И да се снабдиш с тях не очаквай чудеса .Коликите просто един ден минават ,търпение и гушкане на бебето .

# 11
  • Мнения: 454
На 10 юли се връщаме в Софияр така че ако някой иска мога да взема

Общи условия

Активация на акаунт