moje li nqkoi da mi dade savet

  • 470
  • 2
  •   1
Отговори
ami ot kakto rodih mi se polu4i dvona bradi4ka poneje bqh napalnqla s 20 kg i posle ostana tova kato da mi napomnq cql jivot kakva bqh stanala Rolling Eyes (debela)az sega si vazvarnah predi6nite kilogrami no mn me drazni dvoinata bradi4ka molq vise ima li ne6to skoeto da iz4ezne ili pone malko da se namali. mn blagodarq ako nqkoi se otzove s nqko savet ili hitrinka Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 35 817
Ходи на фитнес.
Той помага за цялосният контур на тялото.
Доста упражнения включват и мускулите на главата, шията и т.н.
Например като правиш коремни преси /за горната част на корема/ се напрягат и муслулите на шията. Това може да повлияе и брадичката.

Другият вариянт - пластична операция.

# 2
  • Мнения: 1 541
Според мен можеш да опиташ както вече те е посъветвала denis_d с фитнес, но потърси съвет от професионалист, който да ти изготви и хранителен план. Никакви упражнения няма да ти помогнат сами по себе си, защото колкото и да си се стегнат мускулите там, мазнините отгоре ще ги скриват и резултата няма да е задоволителен за теб. Мисля, че в Spider Sport или някой подобен фитнес могат да направят това за теб.
Смятам обаче, че на първо място трябва да се увериш, че тя не е в следствие на някой дори и минимален проблем с жлези, преди да предприемаш каквото и да е.
А за най- ефикасно (и каквото бих избрала аз, ако съм честна, защото обичам бързите резултати) е да отидеш при пластичен хирург и той да ти реши проблема за 10 мин  Sunglasses Но това при условие, че вече си 100% сигурна, че не е здравословен проблем  Peace

Общи условия

Активация на акаунт