Авторът, който се доближава до вашия стил е ...

  • 4 285
  • 103
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 100
   Случвало ли ви се е това?
Четете дадена книга и казвате:
- Ей, това сякаш аз съм го писала!
Е?

Бокачо е моят човек.  Grinning

# 1
  • Мнения: 9 865
Единият е Маркес.
Другите са много...

# 2
  • UK
  • Мнения: 3 959
Роулинг. Или пък аз се доближавам до нейния стил, когато пиша проза, което е рядко. Иначе ме бяха определили като някакъв... Ама не помня кой, с едно хумористично есе, което много ме е яд че не си пазя...

# 3
  • Мнения: 6 417
Стивън Кинг  newsm43

# 4
  • Мнения: 2 792
 Ех младост, все слага каруцата пред конете.
 Не авторът се доближава до твоя стил, а ти се доближаваш до неговия, поне в собствената си представа, защото той все пак е Авторът. Много са, които ми допадат, като стил на изразяване и мислене, и са ми сходни.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 157
Катлийн Уиндзор   smile3521

# 6
  • Мнения: 3 423
Чета пътеписите на Карбовски.
Купих си ги за 10 лева от МОЛ-а.
Някои съм ги чела и преди. А пък
някои като че ли аз съм ги писала.

# 7
  • Мнения: 5 468


Станка Пенчева. Като я чета, все едно аз съм го писала, все едно става въпрос за моите чувства, мисли, разсъждения, очаквания от живота... едно към едно. Имам чувството, че сме някакви с нея.
Исках да й пиша, но не открих никъде адрес да се свържа с тази жена и да й кажа, колко я обичам.

# 8
  • Мнения: 2 792
 Ей Ню присети ме, нейно беше стихотворението Надежда, по памет цитирам:
  От дъното по ниско няма,
  от тук нататък всичко е нагоре
  ако успееш само да се вдигнеш.
  или бъркам?Ако е тя и на мен ми харесва.

# 9
  • Мнения: 3 760
Майкъл Конъли.
Отчасти Тери Пратчет и Нора Робъртс  Laughing

# 10
  • Мнения: 1 100
Ех младост, все слага каруцата пред конете.
 Не авторът се доближава до твоя стил, а ти се доближаваш до неговия, поне в собствената си представа, защото той все пак е Авторът. Много са, които ми допадат, като стил на изразяване и мислене, и са ми сходни.

А, не е верно. Моите приятелки са чели първо мен, а после Бокачо.  Mr. Green Joy Аз вчера го почнах.

# 11
  • Мнения: 1 100
Роулинг. Или пък аз се доближавам до нейния стил, когато пиша проза, което е рядко. Иначе ме бяха определили като някакъв... Ама не помня кой, с едно хумористично есе, което много ме е яд че не си пазя...


Щастливка си! Роулинг е жената, която ме накара да заобичам книгите. Много фенфикшъни съм изписала, но някак си... не ги докарвах и ги триех повечето.

# 12
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз също не мисля, че звуча като Роу, но така казват тези, които са чели откъсите от фенфикшъните ми. Никога незавършените ми фенфикшъни.

# 13
  • Мнения: 1 100
Аз също не мисля, че звуча като Роу, но така казват тези, които са чели откъсите от фенфикшъните ми. Никога незавършените ми фенфикшъни.

Пусни ми нещичко на ЛС да попрочета. Впрочем, знам, че предстои Хари 5 на кино, но не мога да си спомня, дали в БГ или в чужбинско?

# 14
  • София
  • Мнения: 1 074
Булгаков, Пратчет, Луис Карол, Астрид Линдгрен, Луис Макмастър Бюджолд, Стругатски, Г. Г. Маркес, Валери Петров, Богомил Райнов, Лукяненко, Конан Дойл, Еко, Еко, Еко...

Безброй.

Общи условия

Активация на акаунт