Пътуване до Сърбия.

  • 867
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 140
Здравейте, другата седмица ми се налага да пътувам до Сърбия. И понеже си нямам никъква представа ... ще може ли някой, който е бил скоро, да ми каже горе долу как са цените на храни, напитки ... в сръбски динари (SRD). Имам подсигурен хотел и разни закуски и сандвичи и други неща, за това се интересувам повече от цените на хранителните продукти + без- и алкохолхините напитки Simple Smile) Благодаря Ви предварително Simple Smile))))  Sunglasses Sunglasses Sunglasses

# 1
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Здравей, мъжът ми е сърбин и въпреки 4е одавна не си е бил там, 4есто се 4уваме с техните. Та цените са долу- горе съ6тите като в България, може би малко по- високи, но разликата е минимална, зависи пак от града в който 6те пребивава6. 80 сръбски динара са 1 евро.  Peace

# 2
  • Мнения: 1 147
Мнооооого обобщаващо - цените в Белград са с около 20-30% по-високи от тези в София.  Говоря предимно за заведенията и магазините им. Не съм била в по - малките градчета и не мога да направя сравнение. По границата и веднага след нея е доста по-скъпо, т.е. ако пътувате с кола, не спирайте да обядвате в първото крайпътно капанче Grinning

Общи условия

Активация на акаунт