Въпрос за роло щори

  • 592
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 896
Смятам да слагаме роло щори, като платът за тях ще е едноцветен - оранжево, по-скоро тъмно, наситено. Обаче искам да ги оцветя малко като им пришия тук-там, хоризонтално, панделки (ленти) от органза в розово, лилаво, фуксия, зелено, червено и какъвто още цвят ми хареса. Та, въпросът ми е - дали по някакъв начин това би могло да повлияе на механизма на щорите. Дано се намери някой с такива щори, който да може да ми отговори. От магазина предполагам ще ми кажат, че не гарантират. Все пак органзата е тънка и ще пришия панделките плътно.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 896
побут

# 2
  • Мнения: 479
В дома на родителите ми има роло щори от Rollplast (ето от този тип http://www.rollplast.com/read.php?cCat=1_6_16&id=21). Тъмнозелени са. Ако става дума за същото нещо, сматам, че няма да стане. Не само заради механизма, а и заради самия плат, който е особен и ми се струва, че няма да може да се пришива върху него каквото и да било.
В офисите на Rollplast има мостри, би могла да ги погледнеш.

# 3
  • Мнения: 580
Душата, що не пробваш вместо да ги пришиваш да ги "залепиш" с подлепващо /такова дето подгъват панталоните с него/.Ще прилепне по-добре и ще избегнеш с риска панделката да остане в механизма.
Иначе аз съм с такива щори и си мисля, че ако го направиш така, няма да е проблем.
А защо направо не си поръчаш просто с цветна дамаска?

Общи условия

Активация на акаунт