Колко време след кърмене къпете бебетата си?

  • 3 756
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 377
Момичета , колко време след кърмене къпете бебетата си?

# 1
  • до канала
  • Мнения: 518
около 1 час

# 2
  • София
  • Мнения: 2 734
Ако става въпрос за вечерното къпане,аз я къпя преди кърмене

# 3
  • Мнения: 649
И аз ги къпах преди хранене, вечерно време.

# 4
  • София
  • Мнения: 368
Вечер и аз първо го къпя, а после кърмя, защото понякога заспива докато се гуши.  Simple Smile

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Когато беше бебе Петър много ревеше като го къпехме гладен и аз се принудих да го храня и после да го къпя, макар, че това не е съвсем редно, заради опасността да повърне, изчаква се около 30 минути, но пак няма гаранция.
Слава богу сега къпането за него е истинско приключение и го харесва, за това първо се къпем и после се кърмим.

# 6
  • Мнения: 724
Първо се къпем после се кърмим.Не съм пробвала първо да кърмя после да къпем.Мойта по принцип доста връща храна така че според мен ще повърне по време на къпане.

# 7
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Първо къпя  след това кърмя.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 585
Гледам да го къпя преди хранене. Peace

# 9
  • Мнения: 344
Аз вечерно време къпя малката преди да я нахраня.Ня обяд ако реша да я изкъпя гледам да е минал поне час и полувина и чак тогава за да не повърне.

# 10
  • Мнения: 498
Вечер кърмех след баня.Сега сме на АМ и пак така първо къпя после манджа! Simple Smile

# 11
  • Мнения: 941
като беше малка първо кърмя и после къпя, иначе е истинки рев, ако я къпя гладна, постепенно се размениха процедурите

# 12
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Първо къпех,а след това кърмех Peace

# 13
  • Мнения: 91
Докато беше бебешок, първо се къпехме после се хранихме. Сега първо вечеря и 30мин. след това се къпем.

# 14
Вечер го къпем преди хранене Peace

Общи условия

Активация на акаунт