Най-сладурски реплики на поотраснали кърмачета

  • 1 936
  • 21
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 4 128
Темата е провокирана от разказа на съфорумка (дано не се сърди, че я цитирам)
Синът й е кърмен до 2 г., а наскоро баща му го попитал какво иска за 3-тия си рожден ден. Той отговорил - "Едно цици, цяяяяяяяяялото да си го изпия!"  Party Grinning
Много мило ми стана - как помни вече цяла година и явно много си е обичал циците, щом още иска да ги "пие"  Heart Eyes
Моля, споделете и репликите на вашите говорещи кърмачета. Аз все още чакам такива, тъй като моето кърмаче не се разприказвало по темата  Whistling Wink

# 1
  • Мнения: 236
Наистина много сладък изказ. Аз четох някъде нещо подобно тука във форума, но сега немога да го намеря да го цитирам, само ще цитирам нашия татко:
"Да кажа и за нашия татко, все като измяучи нещо малката и все викай "дай й цицата, дай цицата"" (като успокоително)  Flutter

# 2
  • София
  • Мнения: 4 381
"Амче? Искам амче! Къде си амче?... Сега другото... Още малко и стига"

# 3
  • Мнения: 1 691
Ха, и нашият татко го казва същото ("дай му цицата") Simple Smile И освен това нарича циците "универсалният успокоител". Иначе и аз ще трябва да почакам доста, докато моето кърмаче се разприказва по темата.

# 4
  • Мнения: 2 467
"Mамо, ас амо сиси. Айде ас."  Hug

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 823
"Дай мамо шиши(така нарича гърдите ми),моля те...мъничко...Има мляко(тук ми стиска гърдата и при пръскането на кърмата и напр. и пръска в очичките,започва да се смее и бърше едновременно).Ммм..много вкусно мляко...Simple Smile"
Сигурно има още реплики свързани с на мама шишитата,но сега не се сещам...Лека вечер...

# 6
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И моята бърбори, но нищо чак толкова смешно. Забавно е по-скоро за околните, когато започне да си иска "Цици, цици, Мати", т.е. цици за Марти. И да ги сменя "Тая, тая"/тази, онази/

# 7
  • Германия
  • Мнения: 8 085
"Тита лекер" в превод значи "Цицата е вкусна". Репликата дойде една нощ, като се опитвах да му откажа цица, не ми даде сърцето повече да му отказвам, след този аргумент.... Crazy

# 8
  • Мнения: 35 892
"дай ми дугото ми амчето ми" - това е едно изречение и предполага смяна на гърдата Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 381
Казва "цици" и наднича в деколтето ми.А когато мрънка, мъжът ми ми казва да я сложа на цицка, за да се кротне детето Laughing
Засега това е само.

# 10
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Моята Мими вече не е кърмаче, но кърменето е оставило траен спомен в малката и сладка кратунка Laughing
Сега обяснява на непознати- "Аз вече не ям цици, Мама вече няма мляко- изядох циците и свърши"- и прави една много смешна учудена физиономия, съпроводена с повдигане на раменете.
Преди като искаше да суче казваше" Искам папам цици". Един ден тя държи една кукла и аз я пробвам" Дай на бебето си да папа цици" А тя ми отговаря: "Нямам мляко, защото нямам цици,  но ти имаш цици- дай му ти да папа" Mr. Green Автогол.
има много бисери, но по- късно като сетя ще пиша.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 5 499
Ивчо ги е кръстил "бапа" и като си иска върви подире ми и мрънка - дай бапа, мамо дай бапа.

# 12
  • Мнения: 1 938
"Дай товааааааааааааааа..." съпроводено с вдигане на блузата и дърпане на сутиена, независимо от това къде се намираме в момента... Embarassed Embarassed Embarassed

# 13
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
Ами, още преди да се роди Митко, обясних на Вики, как лявата ми гърда е нейната, а дясната е на Митко и тя се съгласи и никога не е протестирала. Много гордо все е заявявала - "Това Вики, това Митко", като съответно посочва нейната и после на Митко гърдата. Да, ама един ден стана така, че дадох на Митко от нейната гърда, в нейно присъствие, бяхме навън и тя с най-възмутената си физиономия взе да се кара на Митко - "Не, Митко, това Вики! Митко, не, Митко, това Вики" Laughing и го подръпваше леко да го махне от гърдата....

# 14
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Ами, още преди да се роди Митко, обясних на Вики, как лявата ми гърда е нейната, а дясната е на Митко и тя се съгласи и никога не е протестирала. Много гордо все е заявявала - "Това Вики, това Митко", като съответно посочва нейната и после на Митко гърдата. Да, ама един ден стана така, че дадох на Митко от нейната гърда, в нейно присъствие, бяхме навън и тя с най-възмутената си физиономия взе да се кара на Митко - "Не, Митко, това Вики! Митко, не, Митко, това Вики" Laughing и го подръпваше леко да го махне от гърдата....
LaughingИ при нас е същата история, Мартин зорко следи да не дам на Фаби неговата "тита". Или ако му дам тази определена за бебето, първо отказва, после приема, само и само тита да има Crazy

Общи условия

Активация на акаунт