Да ги похвалим...

  • 1 959
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 189
Здравейте, отдавна чета в този форум, но не съм попадала на тема, в която се споделя какво харесваме в мъжа до нас. Сигурно има нещо в половинката, което ви харесва, с което се хвалите на приятелки и майки Simple Smile
Ето, аз ще кажа: това, което много ми харесва в новия мъж до мен е способността му с лекота да ми решава онези дребни и ежедневни проблеми, за които ние жените мислим постоянно: сега как да си преценя времето, че да стигна до еди-кое си място по лесно, кое да направя първо, как ще посрещна гости в този малък хол и т.н и т.н. Казва ми: аз знам как да го направя, ама ти ако искаш си се потормози малко, така, да не ти е скучно Laughing

# 1
  • Мнения: 589
Ей ся след малко ще получиш десетина линка поне Mr. Green Laughing

# 2
Имам най-прекрасния мъж Heart Eyes,винаги съм го хвалила,никога не съм се оплаквала от него.Да ми е жив и здрав!

# 3
  • Мнения: 211
Хубавка темичка Grinning
Най-после нещо, за което като говорим, не ни се скапва настроението!
В мъжа до мен харесвам почти всичко! Това, че винаги ме е карал да се чувствам единствена, че винаги ме е подкрепял във всичко, че е откровен и че има чувсто за хумор, което не ми е омръзнало за почти 7 години Heart Eyes, че знае точно какво искам, дори и това, че детското у него няма и помен да изчезва Embarassed
   Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 1 761
Имам най-прекрасния мъж Heart Eyes,винаги съм го хвалила,никога не съм се оплаквала от него.Да ми е жив и здрав!

Все едно аз съм писала за моя мъж.

# 5
  • Мнения: 1 475
Никога не смее да ми противоречи, забележки не прави и тон не повишава smile3533 smile3508 newsm62

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Никога не смее да ми противоречи, забележки не прави и тон не повишава smile3533 smile3508 newsm62
  Shocked горкият човек

# 7
  • Мнения: 189
по някой път му се ядосвам, че много ме обгрижва, ама като си помисля, че можеше да е точно обратното и си трайкам Simple Smile

# 8
  • под тепетата
  • Мнения: 9 254
Че е доста по-далновиден от мен, умее да вижда нещата в перспектива, не се тормози за глупости , приема нещата такива каквито са, без това да го депресира (пак като мен  Embarassed )

# 9
  • София
  • Мнения: 3 879
моят мъж е най-внимателният съпруг, най-добрият татко, най-съобразителният човек, най-способният бизнесмен и човека, на когото винаги, по всяко време, във всеки един момент мога да се обадя и да направи абсолютно всичко за мен без да ме кара да се чувствам виновна, длъжна или да ми се муси.
перфектен е, какво да кажа повече!

# 10
  • Мнения: 263
Харесва ми, че взаимно си имаме доверие  и всичко си споделяме. Че имам достатъчно голяма свобода и не се чувствам ограничавана.

# 11
  • Мнения: 5 577
Гледа си детето, помага в домакинството, глади, мие балкона и обувките. Изкарва много добри пари, глези ме, и не ми дава да готвя.

# 12
  • Мнения: 1 072
Моят е основата на целия ми живот. И издържа тежестта за сега. Не се оплаква, миличкото ............................ пък и аз не съм лесна.................

# 13
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ами той е най подходящия мъж за мен. Пасваме си идеално аз съм импулсивна и бърза той е разумен и баведн, имаме еднакви виждания за живота, имаме еднакви стремежи и мечти, не можем и 2ч. един без друг, обичаме се безумно, какво повече да иска човек.

# 14
  • Виена
  • Мнения: 725
Много си го обичкам  Heart Eyes.Помага ми в гледането на децата,мие чинии,понякога чисти с прахосмукачката.
Харесва ми, че взаимно си имаме доверие  и всичко си споделяме. Че имам достатъчно голяма свобода и не се чувствам ограничавана.
  Peaceи на мен това много ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт