Пфуй, че жега...Петъчна

  • 1 761
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 521
...От вчера сме заспорили с един приятел топлото време става ли за секс или не.
Аз - няма време, което да не е подходящо. Температурата не е извинение - има климатици, вентилатори, после вода бол, един сапун и си станал пак човек.
Той - в жега не се чука. Топло му било, некомфортно му било, тъпо му било да лее телесни течности над гаджето, че после и глава го боляла Rolling Eyes Whistling .
Приемате ли такива оправдания?

# 1
  • Мнения: 3 423
Ти прие ли ги? Wink

# 2
  • Мнения: 920
Зимата сигурно му е студено, не иска да се съблича, може да настине.

# 3
  • Мнения: 2 891
Ааа, зимата е друго. Оставаш по чорапи и си готов  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 3 521

Ми не знам на мен никой не ми се е дърпал, особенно с оправдяния за главобол и потене Crazy

# 5
  • Мнения: 3 521
Ааа, зимата е друго. Оставаш по чорапи и си готов  Mr. Green

чорапи, шапка - мда, трябва си подходяща екипировка Mr. Green

# 6
  • Мнения: 3 423
Шал на кръста, за да не простине.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
Добре, че човека над мен не мисли така  Mr. Green Иначе както ме е ударил хормона...ква жега, кви пет лева, не ми пречи изобщо. Даже се съчетава полезно с приятно - правиш си хубавото и отслабваш, освен това се прочистваш от токсини Hug  Е, все пак няма да седна да правя секс на припек, ще подбера по- сенчесто..

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Тоз твоя приятел просто го мързи. Надявам се, че не ти е интимен приятел на теб?

# 9
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
В топлото ми е много трудно да се отдам на секса изцяло  Confused Направо имам фобия да ме докосва някой, когато ми е горещо.
Ама правим секс, де, не е като без хич. Обаче... в горещините ползваме най- често банята за тази цел  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 68
Не приемам такива оправдания, още по-малко от мъж.  Mr. Green  То все нещо ще му има на такъв- или жега ще е  или студ, или ще е много светло или много тъмно, или ще има мач  или ...

За първи път чувам мъж да отказва секс заради топло време.  Crazy 

# 11
  • Мнения: 1 712

Той - в жега не се чука. Топло му било, некомфортно му било, тъпо му било да лее телесни течности над гаджето, че после и глава го боляла Rolling Eyes Whistling .

Типично мъжко оправдание

# 12
  • Мнения: 2 891

Той - в жега не се чука. Топло му било, некомфортно му било, тъпо му било да лее телесни течности над гаджето, че после и глава го боляла Rolling Eyes Whistling .

Типично мъжко оправдание

Моля  Shocked Мъжко?  Mr. Green Не вярвам!

# 13
  • София
  • Мнения: 3 249
Мъж ми вчера каза, че го боляла главата от жегата и да съм го оставела на мира, моля ви се!  Shocked Подивях! С моите номера ще ми излиза. Още се чудя как да му го върна!  Crossing Arms  Идеи, плииийзЪ!  Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 8 999
На моят мъж нито климат, нито нещо друго му пречи. Ако ще и земята да се продъни - той е винаги готов! Но на мен ми е гадно в жегата, затова си я вършим тая работа посред нощ, като захлади, на отворени прозорци - да става течение, че по-бързо да изсушава потта. После се къпем. И преди това се къпем. А понякога и по време на това се къпем. Въобще повече се къпем, отколкото правим секс, но между къпанията има време за една-две врътки.

Общи условия

Активация на акаунт