Kaка да преборим лятната скука?

  • 1 840
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 891
Не знам как е при вас, момичета, но аз ще умра от скука. В офисите цари лятно настроение - тип "уво". Всички са се изпокрили зад мониторите и се молят, да не се развали климатикът. Както виждам, майките са атакували сенчестите градинки и ги няма тук. Във форОма настана страшно мъртвило!

# 1
  • Мнения: 1 629
Ето, като се обади любовницата от другата тема, поне ще поразсее скуката. Не е ли така?

# 2
  • Мнения: 2 891
Именно  Mr. Green  По-жадно не съм се взирала в слушалката, от времето, когато подскачах около нея, в чакане да се обади някой кандитат-гаджок  Crazy

# 3
  • Мнения: 1 629
Сериозно, завиждам ти за скуката. В момента един майстор кърти бетон в съседната стая, имам да пиша няколко служебни писма, а детето всеки момент ще го върне баща му от доктора, където са му влели поредната доза антибиотик ooooh! Искам скука!

# 4
  • Мнения: 3 423
Можеш да се качиш и на пътнически влак.
Ако ускореният ти е много ускорен.

# 5
  • Мнения: 2 891
Нямам пари. Чакам заплата. Иначе, с радост.

# 6
  • Мнения: 3 521
Кака, да ти прехвърля за малко щерката - ти ще се отърсиш от скуката, аз ще поскучая малко Whistling Mr. Green.

Ще ти платя даже - да имаш за влак Party.

# 7
  • Мнения: 3 423
Значи. Даваш й щерката си, плащаш,
за да има за влак, а нощем се обаждаш
и казваш, че си любовницата. Файско.

# 8
  • Мнения: 2 891
Рахатлък!  Twisted Evil поне малко разнообразие Mr. Green


Пращат ми спам на лични  Thinking

# 9
  • Мнения: 1 113

Пращат ми спам на лични  Thinking
Задължително да го разпратиш на 10 човека, че няма да ти се изпълни желанието. Пък и малко време ще уплътниш Mr. Green

Аз обичам лятната скука - седя си на хладно, пия фрапе и чета книга или се ровя в нета. Днес е точно такъв ден - тази сутрин заваля и ми обърка работата. Така че поне до три следобед ще мързелувам  Simple Smile

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Скуката в офиса въобще не ме убива, даже ме прави по силна. Много ми е готино, по цял ден съм във форума и в кюто, пия кафе, чай, пак кафе...Само морските мисли ме измъчват...

# 11
  • Мнения: 2 891
Скуката в офиса въобще не ме убива, даже ме прави по силна. Много ми е готино, по цял ден съм във форума и в кюто, пия кафе, чай, пак кафе...Само морските мисли ме измъчват...

Не мога аз така. Това продължава вече цяла седмица. Искам да ме сгърчат от работа  Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 920
Пускай водни бомбички от прозореца.
Напълни захарницата със сол.
Изключи хладилника.
Пусни на всички колеги съобщение, че шефът е казал от утре да идвате по къси панталонки.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
 Не мога аз така. Това продължава вече цяла седмица. Искам да ме сгърчат от работа  Crossing Arms
[/quote ]

 Laughing Хаха, аз съм си мързелива лятоСка и затова ме е готино Crazy

Малко офф - джей джей, вчера видях точно същите пъпки на ребро като от аватара ти, така драго ми стана и си помислих за теб  Hug

# 14
  • Мнения: 1 666
Хмммм  newsm78.... скука.... какво беше това?
А сетих се!
Искам си правото да скучаяяяяяя!

Общи условия

Активация на акаунт