Тоалетна вода Bronnley

  • 1 753
  • 5
  •   1
Отговори
Вчера съвсем случайно попаднах на тази марка www.bronnley.co.uk и помирисах някои от ЕДТ-тата,сториха ми се много свежички.Имаше с аромат на кокиче,на орхидея,а аз си умирам за цветни миризми.Пишеше,че ставало за цялото тяло...но ми сториха много евтини,май към 12 лв са,освен ако не съм видяла нещо друго.Някой използвал ли е?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 884
Ползвала съм лосионите за тяло, те струват 12 лв.
Тоалетните води са по 26 лв., доколкото помня за 50 мл.
Тествах ги на ръката , някои аромати са много приятни, но ми се видяха нетрайни.
Предпочитам да дам още толкова пари за същото количество истински парфюм.

# 2
  • Мнения: 17 401
НА мен не ми харесват. Вчера пробвах Орхидеята и другото не помня какво беше- то не беше лошо. Нетрайни са, макар че в началото ароматът е доста силен.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 535
Аз пък съм много доволна, позлвам сапуните, душ геловете, лосионите.....само тоалетната вода не съм си взела още.
Аромата е доста траен, щом чак на вечерта го усещам още.....при положение, че съм ги ползвала сутринта.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
ами харесва ми като ги подуша, но като пръсна за проба аромата ми е толкова тежък, че чак ме замайва  Crossing Arms не ми понасят, предочитам не толкова тежки миризми

# 5
ами харесва ми като ги подуша, но като пръсна за проба аромата ми е толкова тежък, че чак ме замайва  Crossing Arms не ми понасят, предочитам не толкова тежки миризми

Преди малко пробвах три вида,наистина е много гадна миризма Sick

Общи условия

Активация на акаунт