За кръвоизливите.

  • 1 084
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 858
Преди време бях пуснала една тема, в която обяснявах за моя кошмар от ежемесечни кръвоизливи. Тогава много хора се опитаха да ме подкрепят, да ми дадат и съвет. Тогава обещах, че ще отида на лекар да видя какво става с мен. Не че не бях ходила и преди но като ходех все ми казваха "ми здрава си". Днес ходих при друг лекар (гинеколог) след обстоен преглед (и на магаре и на ултразвук) и много разпити за това как се чувствам ме изпрати при ендокринолог. Оказа се че имам проблеми с щитовидната жлеза.
В предната тема обещах, че като отида на лекар ще пиша какво е станало но тъй като не намерих старата тема пускам тези.

# 1
  • Мнения: 4 700
Браво на тоzи гинеколог.  Peace Малко са теzи, които препраЩат на друг специалист. Желая ти всичко да е наред и скоро да си zдрава.  Hug

# 2
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ето това е добро решение, намерена  е при4ината, аз още я търся, но поне спряха  кръвоизливите!и аз съм за еднокринолог, само да си докарам кокалите и без направление ще ходя!

# 3
  • Мнения: 2 731
А би ли споделила какъв проблем имаш със щитовидната жлеза -правиха ли ти изследвания на хормоните .Може и на лични да ми пишеш ако не искаш в темата Hug

# 4
  • Мнения: 1 858
Ами аз утре ще хода на ендокринолог защото днес го изпуснах за минутки. Утре ще ида и до колкото ми обясни гинеколога (той всъщност е жена) това е изследване на кръвта за хормоните дали са в норма или не . Каза ми че по изследването ще ми назначи лечение.

Колкото до симптомите- при мен са следните: сърцето ми прескача, като се ядосам не мога да говоря (а тогава най-ти се иска да викаш), резки промени в кръвното налягане, обилно потене дори когато ми е студено това се сещам за сега.

# 5
  • Мнения: 560
Колкото до симптомите- при мен са следните: сърцето ми прескача, като се ядосам не мога да говоря (а тогава най-ти се иска да викаш), резки промени в кръвното налягане, обилно потене дори когато ми е студено това се сещам за сега.
Това са типичните симптоми,че имаш проблеми с щитовидната жлеза.Те са няколко хормона,които се изследват,направи на всички!

# 6
  • София
  • Мнения: 2 521
И аз си спомням историята на маатете от старата тема. Чакам да пишеш какво се случва с теб!

# 7
  • Мнения: 1 858
Ами днес бях на ендокринолог и се сблъсках с рядко грубо и безпардонно отношение Sick. Почувствах се като някакъв парцал там само защото не си водя календарче Sad. Никога не ми се е случвало да отида на лекар и да ми дърпат дрехите по възможно най-грубия начин. Почувствах се ужасно! Начина по който ми говореше...
Дълго ще ми горчи в устата...
В крайна сметка ми даде направление за изследване но излезе така все едно съм си го изпросила а тя понеже е благородна ми го се дала. Каза "ми аз смятам, че нямаш никакви проблеми но хайде ще те изследваме".
Като започна да ми дърпа дрехите и да ме разсъблича гледах като гръмната и я попитах какво прави а тя ми каза, че търси косми. Казах и че просто е могла да ми каже да се съблека или да и покажа местата, които я интересуват а не да ме дърпа така. По едно време ми идваше да ревна още съм като тресната. В Понеделник ще ми излязат резултатите.

# 8
  • Мнения: 750
Мила, съжалявам за отвратителното отношение, наистина. Можеш ли да идеш при друг лекар? Това е направо овчо поведение! Как може! Според мен имаш хиперфункция на щитовидната жлеза- хипертериотизъм. Но нека не поставям диагнози. Аз дълго се влачех с такива проблеми. Но няма да обяснявам, не ми се говори. Стискам ти палци! Отиди при друг лекар, дано има в Монтана!

# 9
  • Мнения: 1 858
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=151205.0  това е линк към старата тема. намерих я случайно.

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз съм с подобни симптоми. Хормоналното лечение не помага. Утре пак мисля да ходя при гинеколога и да му го кажа. Но той иска да ме кюретира, а вече веднъж го правиха (друг лекар, но по същия повод) и резултат няма. Отдавна си мисля, че трябва да отида и на ендокринолог, но се страхувам, че ще искат да ми правят операция от гуша и все отлагам.

Общи условия

Активация на акаунт