Педиатър в Люлин

  • 1 872
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте!
Крайно разочарована съм от педиатърката на сина ми и искам да я сменя. Нямам представа обаче кого да избера(да не стане от трън та на глог). Моля препоръчайте ми лекар(-ка), на когото мога да разчитам, че ще отделя необходимото време и внимание, няма да изписва антибиотици за най-малкия проблем, а когато се налага ще дава направление за специалист без да се уговаряме за следващия месец, защото за този лимита е изчерпан. Живеем в Люлин 10 и е желателно кабинетът да е наблизо. Може и на центъра.

# 1
  • Мнения: 46 438
Аз съм в Люлин 8, но ходим при д-р Антонова, поликлиника "Медива", до Мебелната къща в Люлин 4.

До сега НЕ е изписвала антибиотик на дъщеря ми (2г. и 10м.), направление е давала само за ортопед, за друго не ни се е налагало, но не вярвам да има проблем в това отношение.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 421
Д-р Симов в бившата 26 поликлиника(сега 12 ДКЦ).
Мислех, че съм доволна от предишната ни педиатърка, но сега като правя сравнение...жалко, че не сме били при него от както децата бяха бебета.
 

# 3
  • софия
  • Мнения: 432
Д-р Симов в бившата 26 поликлиника(сега 12 ДКЦ).
Мислех, че съм доволна от предишната ни педиатърка, но сега като правя сравнение...жалко, че не сме били при него от както децата бяха бебета.
 
и аз съм с много добри впечатления от него.

# 4
  • Мнения: 5 468
Аз мога да ти препоръчам д-р Мишева от 12 поликлиника в Люлин 9. Тя е педиатър на дъщерята на Vache. Ако искаш за повече подробности питай нея самата, но съм чувала доста добри отзиви. Vache е доволна от нея... справила се е успешно със всички болести от яслата на дъщеря й.

# 5
  • Мнения: 690
И аз ходя при д-р Антонова в Медива. Живеем в Люлин 10. Досега не ми е изписвала антибиотик. Веднъж имаше съмнения за ангина и ходихме на предглед всеки ден с цел да не тъпче детето с антибиотици, ако може да се размине. И се размина  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 13 200
Аз мога да ти препоръчам д-р Мишева от 12 поликлиника в Люлин 9. Тя е педиатър на дъщерята на Vache. Ако искаш за повече подробности питай нея самата, но съм чувала доста добри отзиви. Vache е доволна от нея... справила се е успешно със всички болести от яслата на дъщеря й.

Оооо, Мишева с две ръце. Препоръчана ми е от хора на които 2 поколения деца е лекувала  Grinning. Малко образно казано де.. ама е педиатър с опит. Не се води по това дали даден лекар изписва антибиотик или не, а кога изписва антибиотик!!! Има разлика дали детето ходи на градина или не. И моята щерка не боледуваше до година и 3 м. Мишева е умерен лекар. Винаги е в крак с новите неща, но преценява кои си струват. В същото време ползва и старите. Знаеш ли колко пъти ми е вадила рецепти дето се бъркат в аптеката... Изобщо аз много я харесвам! Тя изписа на дъщеря ми AD Liquid for Kids преди близо 3 г. когато никой още не беше чувал за него. Сега масово се ползва. Само искам да подчертая, че не е фен на хомеопатията. На нас ни е изписвала боаронски препарати, но и двете видяхме, че полза няма и така...
Ами това е от мен. Ако решиш иди в 12 П-ка, 39 кабинет, на четна дата е сутрин, на нечетна следобед. Ако проявиш интерес давам на лични телефон.

Общи условия

Активация на акаунт