от кога книжки за малките?

  • 1 074
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 490
здравейте мами, чудя се бебоците ви откога започнаха да се заглеждат по детските книжки с картинки? аз дадах на дъщеричката ми,но тя все още цел номер 1 е да напъха всичко в устата:)  е , загледа се по картинките,но явно още и е рано

# 1
  • Мнения: 5 362
На вашата възраст вече имахме книжки,но гумени Grinning , поради същата причина-всичко пъхаше в устата.

# 2
  • Мнения: 27 524
Малко й е рано още. След година и половина при сина ми  Peace

# 3
  • Мнения: 630
Една от любимите ни играчки е гумената книжка. мисля, че я имаме още от четвъртия месец. Иначе й четях приказки още като беше на 5 месеца и тя много се забавляваше. сега не проявява такъв интерес, други неща я вълнуват.

# 4
  • Мнения: 288
На вашата възраст вече имахме книжки,но гумени Grinning , поради същата причина-всичко пъхаше в устата.
Peace

# 5
  • Мнения: 1 555
На вашата възраст ве4е имаше 2-3 книжки от тези с дебелите корици, защото са по-вкусни  Wink

# 6
  • до канала
  • Мнения: 518
на тази възраст гумени книжки

# 7
  • Русе
  • Мнения: 2 354
и аз купих гумена книжка, която е основно за хапане на този етап, а не за разглежадне  Crazy

# 8
  • Мнения: 678
има 2 книжки с животни още от 6-я 7-я месец се заглежда в тях дори ги прилиства ( не са гумени )
когато й сменям памперса винаги й ги пъхам в ръцете -ТЕ са ми спасението
Сега е на почти 11 мес не са й омръзнали ама никак
преди 2-3 дена й купих гумена книжка на ДИСНИ с мечо ПУХ ( има и бибитка вътре ) - ама никакъв интерес
С една дума - забавлява се по- вече с книжки от колкото с играчки- тях на 5-тата минута вече са й безинтерсни

# 9
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 708
На 8 месеца й купих първата книжка - гумена. Все още си я пъха в устата и не проявява никакъв интерес към картинките.

# 10
  • Мнения: 3 116
Гумена книжка, за пръв път купих на 5 месечна възраст Simple Smile

Не се е заглеждала толкоз, но пък затова на годинка много силно се заинтересува от книжките, книжки почти не е късала и до ден днешен много обича да чете Simple Smile

# 11
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
За тази възраст - гумени книжки  Peace

# 12
  • Мнения: 2 614
не си спомням добре, но мисля, че от четвъртия някъде и взехме гумена книжка. Ползваше се навсякъде - в леглото, количката, банята, основно за гризане  Mr. Green и много се смееше като я натисках да свирка, книжката, де

# 13
  • Мнения: 3 695
На същата възраст е и моя бебок. Има 2 гумени книжки и са й много интересни - и за дъвкане и за размятане, че дори и без да иска ги разлиства  Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 3 610
Големия ми син на 10м вече познаваше животните в книжката и ги намираше с разлистване,сега бебо също много се радва на книжките с животни и вече ги разпознава,кое какво е и как прави.Баткото и до сега това му е любимо занимание(чете от 4годишен)

Общи условия

Активация на акаунт