комаротрепач

  • 5 385
  • 50
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 580
Момичета вие какви машинки използвате,тези с таблетките или с течноста . newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 12 554
Таблетки. Но сме ползвали и течност. Мъжът ми твърди, че таблетките са по-ефикасни.

# 2
  • София
  • Мнения: 580
благодаря ти

# 3
  • Мнения: 983
Не съм ползвала течност..доволна съм от таблетките  Peace

# 4
  • Мнения: 617
Не съм ползвала течност..доволна съм от таблетките  Peace
и ние така!

# 5
  • Мнения: 583
Таблетки

# 6
  • Хасково
  • Мнения: 726
аз пък ползвам само течност, защото таблетките ми миришат, пък и течността не се сменя всяка вечер, просто има по-малко грижи и  е също толкова ефикасна.

# 7
  • София
  • Мнения: 580
аз пък ползвам само течност, защото таблетките ми миришат, пък и течността не се сменя всяка вечер, просто има по-малко грижи и  е също толкова ефикасна.
а течните не миришат ли newsm78

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Ползва ли сме и от двата вида.
Не виждам особена разлика.
И при двата вида не са ни хапали комарите.

# 9
  • Хасково
  • Мнения: 726
аз пък ползвам само течност, защото таблетките ми миришат, пък и течността не се сменя всяка вечер, просто има по-малко грижи и  е също толкова ефикасна.
а течните не миришат ли newsm78
определено течността на райд няма миризма.

# 10
  • Мнения: 1 426
Според моя мъж пък течните са по-ефикасни. А и наистина не се усеща никаква миризма.

# 11
  • Мнения: 19
Таблетки Peace

# 12
  • Мнения: 46 478
Само течност  Peace

- ефективността е еднаква според мен, не съм забелязала с течността да има проблем, гони всичко  Peace
- не мирише на нищо, за разлика от таблетите  Sick
- с 1 опаковка караме цял сезон (миналия даже само с половин и сега пак сме със същата  Mr. Green)

# 13
  • Мнения: 315
Ползваме течност защото не се сменя постоянно и не мирише като таблетките

# 14
  • Мнения: 1 712
Таблетки-понеже скоро купих машинките и в кутията имаше таблетки,но определено мисля да купя течност,защото ми се вижда по рационално от таблетките.Иначе съм доволна за сега спим на отворени прозорци и няма един комар вътре

Общи условия

Активация на акаунт