700 лв. много ли е за количка

  • 2 970
  • 43
  •   1
Отговори
700 лв.много ли е или малко за количка - нямам си никаква идея

# 1
  • Мнения: 4 418
Не изобщо,това е минимума за прилична количка.Хубавите са по-скъпи. Peace

# 2
  • Мнения: 17 401
Е, доста парички са, то зависи кой какво разбира под"много". Хубави колички има и за 500 примерно...

# 3
  • София
  • Мнения: 7 242
Ние взехме тази на Джордани за 700 лв:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 1/products_id/791
Мисля, че е разумен компромис м/у цена, качество и функционалност

Иначе средната класа колички са толкова 500 - 700, 800 лв

# 4
  • Мнения: 4 428
За тези пари можеш да си вземеш доста прилична количка  Grinning Естествено има колички и по 2-3000, но... Money Money Money

# 5
  • Мнения: 4 700
Ами zа мен това бяха много пари zа количка, но като zапочна едно гледане и търсене се убедих че май това е съвсем прилична цена zа количка. Все пак zависи и от количката. Не бих дала 700 лева само zа количка zа първите месеци. Много м и харесаха моделите на Пег Перего. Стават и zа бебе и zа поотраснало дете.   bouquet

# 6
  • Мнения: 255
ами ако за толкова парички получиш три в едно както на Джорданито мисля че не е много. Все пак кош за новородено, столче за кола и количка след 8 - мия месец тоест получаваш всичко с едно плащане.

# 7
  • София
  • Мнения: 7 242
ами ако за толкова парички получиш три в едно както на Джорданито мисля че не е много. Все пак кош за новородено, столче за кола и количка след 8 - мия месец тоест получаваш всичко с едно плащане.
Наистина си струва - количката е много хубава и има всички екстри - комарник, дъждобран, чанта, постелка за преповиване, вентилационна система и т.н. И въпреки, че във форума често се пише, че е куча марка в сравнение с Пег Перегрото например, количката си е италианска, правена в ЕО, марката съществува от много години и никъде не срещнах оплаквания - всички ползвали я мами са много доволни /за по-марковите колички обаче попаднах и на недотам добри отзиви/

# 8
  • Мнения: 22 343
Нормално е, макар че има колички и за 350лв.
Вече ти преценяваш какво е добре за теб и за бебето.
Като направиш една сравнителна характеристика ще добиеш по-голяма представа.

# 9

Благодаря- но ми стана чудно кои са тия марки по 2000 ,3000 лева 
това си е цяла кола

# 10
  • Мнения: 1 737
За комбинирана количка е минимум, според мен, за лятна е мнооого голяма сума. Зависи каква търсиш.

# 11
  • по света
  • Мнения: 1 587
Зависи какви са ти възможностите Wink,има и по-евтини сносни има и по-скъпи ти си прецени.
Аз купих малко по-скъпа,така че приемам цената за разумна ако е комбинирана.

# 12
  • Мнения: 748
MARRRI, по-добре отвори някой бебешки онлайн магазин и разгледай какви колички на какви цени се предлагат и после провери с google за мнения из форумите. така ще добиеш най-добра представа.

не са малко, но не са и много. ама пак са по-скоро към горната разумна граница. зависи все пак какво търсиш и какво за теб са много/малко пари.

но ми стана чудно кои са тия марки по 2000 ,3000 лева 
това си е цяла кола
за 2000 лв е стоккето ето това нещо
а пък за 3000 не съм срещала или поне не мога да сетя.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 397
Ако е комбинирана цената е добра. Но според мен си вземи нещо по евтино, защото тази ще ти омръзне и после ще я сменяш. То зависи и от финансовото ти положение. Но спред мен по добре след половин година бебчето като почне да сяда и се замислиш за лятна за нея да се израсиш повече, защото и повече ще я ползваш. Така поне мисля аз  Peace

# 14
  • Мнения: 4 428
но ми стана чудно кои са тия марки по 2000 ,3000 лева 
това си е цяла кола
за 2000 лв е стоккето ето това нещо
а пък за 3000 не съм срещала или поне не мога да сетя.

[/quote

Преди време имаше тема точно за една такава количка от о/о 3000 ЕВРО. Беше, като тези от нашето детство - голяма с кош за бебе само и огромни колела, като на колело  Laughing Мисля, че и в Бг имаше такава, но от малко по-скромния вариант САМО за о/о 3000лв  Laughing  Money

Общи условия

Активация на акаунт