Знаете ли нещо за Pharmatex като контрацептив

  • 1 236
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 466
Здравейте , моята гинеколожка ми препоръчва PHARMATEX като контрацептив за след раждането - някоя от вас ползва ли го и може ли да ми каже нещо повече за него . Чета например за таблетките продължителност на действие 3 часа - какво ще рече това  newsm78

# 1
  • Мнения: 78
Да, ползвах ги... и имаше ефект, т.е. работеха  Laughing
Малко е неприятно като я сложиш - таблетката, защото като се разтваря и може да се усети нещо като кипене на сода  #Crazy Ако си вземеш глобулки, обаче, е по-удобно. Защото влиза по-лесно и това кипене го няма  Peace
А три часа ще рече, че след като я сложиш до 3 часа като правиш секс и няма да забременееш. Димек 3 часа правете, струвайте каквото си искате Embarassed, ама след това не работи. Абе, 3 часа са си доста време...
Готини са, аз пак бих ползвала след време

# 2
  • Мнения: 3 312
А след тези 3 4аса може ли да сложиш нова веднага? А каква им е цената?

# 3
  • София
  • Мнения: 4 397
За глобулите които се слагат 10мин. преди пол. акт ли става дума  newsm78

# 4
Ползвам ги от месец и съм доволна. Трябва, обаче, да се спазват някои правила: Да се прилага непосредствено преди всеки полов акт. Да се повтори дозирането на продукта, всеки път когато се повтаря половото сношение. Да се следи и спазва внимателно продължителността на действие на продукта. Да не се предприема никакво измиване със сапун до 2 часа след полов контакт. Някаде четох, че този метод е така ефективен, както противозачатъчните хапчета и механичните предпазни средства: презервативи, спирали, диафрагми и др. Хубавото е, че не променя хормоналния баланс.

# 5
  • София
  • Мнения: 431
Аз също съм ги ползвала. Неудобно е, че трябва да ги сложиш 1о минути преди полов акт и тъкмо сме се разгорещили и аз чакай да си сложа една глобула. Но така или иначе не ги ползвахме много,защото на мъжа ми му беше много некомфортно с тях - казваше, че усещал нещо като парене и за съжаление сексът свършваше бързо-бързо (и никой не свършваше Embarassed)

# 6
  • София
  • Мнения: 17 591
Хм... Никой не е казал нищо за цената?..

# 7
  • Мнения: 4 546
аз съм ползвала глобули. мисля, че 5 мин преди акта се поставяше. ефективни бяха, но се отказахме от тях, защото на мъжо не му понасяха.

# 8
  • Мнения: 2 019
струваха около 15лв,но на мен лично не ми харесаха,чувствах някакъв дискомфорт с тях

# 9
  • София
  • Мнения: 4 586
Използвала съм, но гинекологът ми каза, че не са особено ефикасни и не разчитам  на тях.

# 10
  • Мнения: 1 204
струваха около 15лв,но на мен лично не ми харесаха,чувствах някакъв дискомфорт с тях
колко таблетки са в една опаковка?

# 11
  • Мнения: 1 367
Аз ги купих за около 9-10 лв и са 12 в опаковка. Досега не сме имали проблеми. Според мен единствения недостатък е,че трябва да се сложи точно,когато е станало интересно,и да се чака 10 минути да се разтвори. За още по-голяма сигурност ние се пазим и механично,т.е. всичко навън  #Crazy

# 12
  • Мнения: 1 204
Аз ги купих за около 9-10 лв и са 12 в опаковка. Досега не сме имали проблеми. Според мен единствения недостатък е,че трябва да се сложи точно,когато е станало интересно,и да се чака 10 минути да се разтвори. За още по-голяма сигурност ние се пазим и механично,т.е. всичко навън  #Crazy
ок мерси за инфото  Peace

# 13
  • Мнения: 3 312
мн се извинявам ама неразбраг  #Crazy  след колко време може да се сложи нова глобулка Thinking

# 14
  • Мнения: 1 367
мн се извинявам ама неразбраг  #Crazy  след колко време може да се сложи нова глобулка Thinking
По думите на моята гинеколожка веднага,щом ти се наложи,можеш да сложиш нова глобулка

Общи условия

Активация на акаунт