как да почистя олио от латекса

  • 784
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
татковци,
дано сред вас да има някой,който е компетентен.в дом и семейство не ми отговориха.оплесках латекса в кухнята с олио ooooh!как да го почистя?дайте идея.

# 1
  • Мнения: 589
Пробвай с обезмаслител,аз ползвам на Смак.Пръскам,бърша с домакинска хартия(задължително чистобяла,иначе и тя боядисва стената!).Ама ако е много... newsm78

# 2
  • Мнения: 160
а от къде го купуваш.в смисъл по супермаркетите ли го има.никога не съм ползвала.или поне не съм знаела,че се казва обезмаслител.и става ли и а по-стари петна?

# 3
  • Мнения: 589
В магазините,питай за обезмаслител,ще ти кажат...там,откъдето си купуваш прах за пране,сапун,веро-ей такива неща.Само не си вземай от евтините(пуснали са сега на "Медикс"за 2-3 лв),струва някъде 5-6 лв,изглежда като препарата за прозорци,с помпичка е.Не знам за стари петна-аз не ги оставям да остареят Mr. Green Обикновено като пържа нещо пръска мазнина не само по плочките,ами и по стената край тях,обаче свърша ли с пърженето,веднага напръсквам,избърсвам и така нямам петна нито по плочките,нито по стената,нито по котлона(моят е керамичен,и него така чистя)

Общи условия

Активация на акаунт