Как понасят бебетата ви жегата?

  • 1 913
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
У нас е ад. Целия апартамент е южен, няма къде да се скриеш.  Бебето по цял ден реве (а иначе е спокойно бебче), не може да заспи. От време на време я пръскам с хладка вода. И аз едва дишам...уф

# 1
  • София
  • Мнения: 978
Аз извеждам детето си сутрин от 8-8,30ч до 12 и след 16-16,30ч. Разхождаме се по градинки на шарена сянка. Когато сме в къщи /западно изложение -5 ет/ слънце от 11 до 20-20,30ч. пускам щори и лисвам кофа студена вода на стълбището и стоим на отворена врата. За сега този начин ме устройва защото съм против климатиците

# 2
  • Мнения: 3 376
И нашия апартмент е с южно изложение,но има доста дървета и засега е сянка,не е чак толкова непоносимо.Отваряй вратите да става малко течение или спускай щорите..гледай да излизате,когато е хладно,ние излизахме доскоро по цял ден,но вече не си правя такива експерименти с малкия.. ooooh! Иначе вчера му взехме малко надуваемо басейнче и днес го сложих да палцика на терасата,много се кефеше Heart Eyes И не го обличам с нищо-държа го само по памперс.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 745
У нас е ад. Целия апартамент е южен, няма къде да се скриеш.  Бебето по цял ден реве (а иначе е спокойно бебче), не може да заспи. От време на време я пръскам с хладка вода. И аз едва дишам...уф
А защо не идете в някой парк? Няма ли наблизо? Там жегите се понасят най-леко, опита ми е от миналото лято

# 4
  • Мнения: 2 152
И нашият апартамент е южен и без климатик,ще се задушим буквално
Сега в момента малкият спинка в спалнята, а аз съм пуснала климатика в хола
Трудно спи в горещините,поти се,но няма как - лято е все пак Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 10 310
Поти се, върти се, не може да спи и ние покрай нея. През деня я държа у дома, извеждам я само сутрин и вечер. А и моята щерка не ще шапка, та и тогава сме само на сянка. Как ли не й я връзвах, какви ли не модели пробвах,  ще се удуши, но ще си я махне, нищо не помага...уф...sweating

# 6
  • На морето!
  • Мнения: 5 747
У нас е ад. Целия апартамент е южен, няма къде да се скриеш.  Бебето по цял ден реве (а иначе е спокойно бебче), не може да заспи. От време на време я пръскам с хладка вода. И аз едва дишам...уф
А защо не идете в някой парк? Няма ли наблизо? Там жегите се понасят най-леко, опита ми е от миналото лято
ние така се спасяваме засега.И климатика помага разбира се.

# 7
  • Мнения: 253
До вчера държах отворен прозореца от към североизточната стая, но не помага. Дори и вечер е горещо, затова днес пуснах климатика в хола. Малчо го държа в другата стая, където температурата е нормална и не се усеща течение от климатика. Смятам така да карам. А от вентилатор може ли да настине?

# 8
  • Мнения: 1 877
Мислим да сложим климатик.Иначе незнам как ще я караме - на всички ни е топло

# 9
  • Мнения: 3 092
У нас е ад. Целия апартамент е южен, няма къде да се скриеш.  Бебето по цял ден реве (а иначе е спокойно бебче), не може да заспи. От време на време я пръскам с хладка вода. И аз едва дишам...уф
и ние сме така ... то само с висене по парка и в градинките не става .... #Cussing out
Мия и крачетата и личицето , събличам я голичка само по панперс , давам на поразия цица че вода не иска толкоз и се моля да вали  Praynig някой път става   Grinning
. А от вентилатор може ли да настине?
и още как  Naughty

# 10
  • Мнения: 352
И у нас е ад. Нашият бебешок от два дена се скъсва от рев.  Cry   Едва сега, като прочетох темата ми хрумна, че може от жегата да е...  Thinking  У нас е 30 С. Колко би трябвало да е нормалната температура според вас? Ние сме едва на 13 дена...

# 11
  • Мнения: 676
И у нас е ад. Нашият бебешок от два дена се скъсва от рев.  Cry   Едва сега, като прочетох темата ми хрумна, че може от жегата да е...  Thinking  У нас е 30 С. Колко би трябвало да е нормалната температура според вас? Ние сме едва на 13 дена...
30 определено е много то 25 се препоръчва зимата за къпане.Мисля, че около 20-22 е добре.

# 12
  • Мнения: 520
И ние сме много кисели, то такъв задух..  sweating

# 13
и ние сме с южно изложение, по-неспокоен е - ако не цока, значи реве (а също е спокойно бебе) и все се чудя какво да го правя - на терасата в столчето с биба в уста май е най-добре, обаче все пада бибата  Crazy

# 14
  • до канала
  • Мнения: 518
климатика ни спасява ние пък сме на последен етаж Crazy

Общи условия

Активация на акаунт