Може ли да съм "слънчасала"?

  • 1 014
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 640
Вчера в най-силното слънце бротих по улиците без предпазна щапка и оттогава имам страхотно главоболие.Възможно ли е да е от слънцето?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Да, напълно е възможно. Замаяна ли си, сънлива ли си? Не е задължително да ги има и тези симптоми. Пази се от слънцето, щото не прощава.

# 2
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Вчера в най-силното слънце бротих по улиците без предпазна щапка и оттогава имам страхотно главоболие.Възможно ли е да е от слънцето?
Да съвсем възможно е.
Вчера през деня,мъжът ми непрекъснато беше в движение,под-парещото слънце.Резултатът беше главоболие и то странно за него,отзад на тила.
След един прохладен душ се съвзе.
Пазете се от слънцето,защото жегите тези дни ще са страшни.

# 3
  • DE
  • Мнения: 967
Може и още как! Никога не отивам на плаж без шапка и не ходя по слънцето,зашото после главата ме спуква от болки!

# 4
  • Мнения: 941
не ходи по жегите навън или си слагай нещо на главата,а и какви градуси ни чакат #Crazy пий повече течности,но не газирани,взимай често душ и стой на сянка

# 5
  • Мнения: 5 183
Разбира се 4е може. Слънцето е ужасно вредно.
Аз веднъж заспах на плажа. Работех в Слън4ев бряг и с колежката ми сме заспали, след дискотека и т.н. на плажа. Дремнали сме сигурно по-малко и от половин 4ас, но без 4адър и други предпазни средтва. След това бях като болна - главоболие, гадене, повръщане, тресеше ме, температура ... На нея й се размина по-леко, но пък тя беше засдпала по гръб и изглеждаше направо страшна - като завар4ик, съсъ силно отбелязали се о4ила и белещо се лице.

Общи условия

Активация на акаунт