къде е благоприятно за дете с астма?

  • 9 859
  • 22
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 432
кажете ми моля,  къде детето  ми на 2.6г., на което поставиха диагноза астма с преобладаващ алергичен компонент, ще се чувства добре. и евентуално може да има подобрение. нямам никаква представа, на море ли, на планина ли, защото скоро се сблъсках с този проблем.
благодаря ви предварително!

Последна редакция: ср, 20 юни 2007, 03:59 от bisac

# 1
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Разгледай страницата на "Рехабилитация и Отдих" ли се казваше..... Моите познания са, че Сандански е добро място за хора с проблеми на дихателните пътища, но сигурно има и други. Дори да не ползваш техните бази, да се ориентираш къде е подходящо.
А, и там пролет и есен е хубаво, лятото е страшна жега.
http://www.rehabilitatzia-bg.com/bg/

# 2
  • Мнения: 768
 "Превъзходното съчетание - Балкан с море, превръщат Свети Влас в селище с уникален климат, благоприятстващ целебно-климатично въздействие върху белодробни заболявания."

# 3
# 4
  • Мнения: 1 893
"Превъзходното съчетание - Балкан с море, превръщат Свети Влас в селище с уникален климат, благоприятстващ целебно-климатично въздействие върху белодробни заболявания."
Имайки предвид строителството, върволиците коли и каминиони, точно сега Влас е супер неблагоприятно място за астматици.
Моят личен и много положителен опит е в Котел, но вероятно за вас е далече. За Сандански също съм чувала добри неща.

# 5
  • Мнения: 768
"Превъзходното съчетание - Балкан с море, превръщат Свети Влас в селище с уникален климат, благоприятстващ целебно-климатично въздействие върху белодробни заболявания."
Имайки предвид строителството, върволиците коли и каминиони, точно сега Влас е супер неблагоприятно място за астматици.
Моят личен и много положителен опит е в Котел, но вероятно за вас е далече. За Сандански също съм чувала добри неща.
Може и така да е...всъщност преди време попадах на по-подробни описания, сега не успях да намеря, но специално за Влас имаше някаква уникалност - въздухът така се  превъртал, че изобщо не съдържал прах.

# 6
  • Мнения: 1 893
Аз споделям впечатления от почти всекидневното ми ходене до Влас и упоритата кашлица, която ме придружава вече месец  Sad
Това, което си цитирала се отнасяше за Влас до преди 5 години, сега за съжаление нещата са коренно различни  Close

# 7
  • Мнения: 139
кажете ми моля,  къде детето  ми на 2.6г., на което поставиха диагноза астма с преобладаващ алергичен компонент, ще се чувства добре. и евентуално може да има подобрение. нямам никаква представа, на море ли, на планина ли, защото скоро се сблъсках с този проблем.
благодаря ви предварително!

Моето дете също е с диагноза бронхиална астма. Чувала съм, че Сандански е добре, но съм била в Трявна и затова ще пиша за там.
Има санаториум, където водех детето за процедури. Определено се чувстваше подобрение след това.

# 8
  • Мнения: 2 575
Много добри отзиви имам специално за АСТМА само и единствено от САНДНАСКИ

# 9
  • Мнения: 37
Астма се лекува най - успешно в Сандански

# 10
  • Мнения: 2 936
Много добри отзиви имам специално за АСТМА само и единствено от САНДНАСКИ

 newsm10

# 11
  • София
  • Мнения: 1 419
Сандански!!

# 12
  • Мнения: 5 228
Детето на братовчедка ми има астма и тя го води в Сандански.

# 13
  • Мнения: 3 211
в никакъв случай на море, брат ми колко години се мъчеше във Варна, отиде да живее в София и забрави за астмата,.
на мои приятели като се е родило малкото дете с астма, са се преместили в Смолян и веднага се е оправил проблема

# 14
  • София
  • Мнения: 1 724
доста е индивидуално, аз вече не стъпвам в Сандански - цели три пъти се връщаме от там с пристъп. За сметка на това детето се чувства много добре в Трявна, също и във Велинград, на всяка планина / миналата зима изкара от януари до 10 април всеки ден на ски на Витоша и се чувстваше отлично.../
Не съм съгласна, че само едно място лекува...

Общи условия

Активация на акаунт