Седя и си се хиля на простотиите..

  • 1 876
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 217
А вие имали ли сте страхове докато бяхте бременни или наскоро след раждането, които са ви смешни сега?



"Бременност, майчинство / Майки (бъдещи и настоящи) /

Новородено с гърбав нос - възможно ли е?  : петък, 01 декември 2006, 02:43 

Вчера ходих на 3Д да видя как изглежда беба и какво да ви кажа.. с огромен ГЪРБАВ нос!

Моя любим и той е с доста гърбав нос, но все си мислех, че всички бебета имат малки (е, може би посплескани), чипи нослета.  За пръв път виждам такова нещо, даже днес търсих онлайн за нещо подобно, но не намерих. 

На лекар съм чак на 21 Декември да питам лекаря възможно ли е, но направо съм в ужас! Моля ви не ме се смейте, просто съм много разочарована.

И не, не е грешка, и на филмчето, и на снимките (всичките) се вижда добре оформена гърбица.  Възможно ли е да е нещо друго, или да свиквам с мисълта"
 

# 1
  • Мнения: 3 405
а то какво се оказа?

# 2
  • Мнения: 7 723
Обсъждано е, използвай търсачката....     33uu

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 884
Това не е смешно, виждала съм бебета с гърбави носове - изглеждат ... странно  -  като възрастни.  Rolling Eyes

# 4
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
и мен не ми е смешно. а ако наистина искаш да се присмиваш, за това си имаше отделна темичка.

# 5
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Кофти е да се присмиваш над чуждите страхове.

За съжаление и аз съм виждала бебе с голям нос. Майката с нос голям тип "клюн" ( не се подигравам! ) и дъщеричката и от малко бебе беше със същият нос.

# 6
  • Мнения: 3 423
Според мене жената се присмива на
собствените си бременни писаници.
А не на чуждите страхове. Четете, бре.

По темата. Сигурно съм имала страхове.
Но те са си били мой проблем. Тук има
достатъчно други смешници да ме радват.

# 7
  • UK
  • Мнения: 3 959
Това си е неин пост бе хора.

Оня ден с моя най добър приятел, който има голям гърбав нос, си говорихме, че той не иска да има момичета, щото горкото дете ако има неговия нос. Wink

# 8
  • Мнения: 217
Момичета, това си е мой пост от Декември миналата година - смея се на себе си и страховете си.

Исках да чуя и вашия опит, ма нещо май не се получи смешно.  Не бих се подиграла никога на никoй.

# 9
  • Мнения: 5 577
аз много исках да е хубав като баща си малкия  Embarassed не че аз съм грозна де, ама предпочитах да вземе други мои качества, а на вид - мъжо.

# 10
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
ааа, ок.
и кво? какво се оказа? разкажи, де...  bouquet

# 11
  • Мнения: 5 539
Ужасно ми се иска след три месеца и нещо да се заливам от смях, като се сетя за сегашните си тревоги Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 217
Ей го на - отдолу в подписа ми е това дето се получи.

После като прочетох тук и там - ако детето няма генетично заболяване, се оказва, че е невъзможно да е новородено с гърбав нос, защото природата го измислила - за да може да суче бебето, до към 2-4 годишна възраст е с чип нос, за да може да диша докато е на гърдата и после започва да се оформя на кой ще прилича..


# 13
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
не познавам бременна, която да няма страхове. иначе не би било нормално. нямам писаници, защото тогава влизах в друг форум. ходих два пъти на фетална диагностика и добрите резултати ме успокояваха.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Не съм имала никакви страхове. Знаех, че децата ми ще бъдат хубави

Общи условия

Активация на акаунт