Различен лак на ноктите на ръцете и на ноктите на краката?

  • 6 101
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 751
Какво мислите за това?
Аз понякога съм с различен цвят лак, стига да си отиват и да отиват на дрехите ми.
Повечето жени обаче не са на това мнение  newsm78
А вашето какво е?

# 1
  • Мнения: 3 782
И аз смятам,че това не е чак такъв голям грях. Понякога стои много грозно примерно червен лак на краката и розов на ръцете,но аз гледам да ги съчетавам, за да си личи,че все пак имам вкус.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Почти никога,да не кажа не си спомням дали въобще съм била с еднакъв лак на ръцете и краката.В последната една година даже съм без лак на ръцете,но винаги с педикюр и лак.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 966
И аз не ходя така.

А според модните тенденции,ако си с еднакъв лак и на ръцете и краката си демоде Peace

# 4
  • Мнения: 2 751
И аз рядко вече слагам на ръцете, на краката винаги....
Е, значи не съм единствена, според която различния лак не е въпрос на лош вкус  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 2 751
А според модните тенденции,ако си с еднакъв лак и на ръцете и краката си демоде Peace
Ахаааа.....ето защо майка ми е тази, която ми обърна внимание  Mr. Green
Ще й кажа!  Grinning

# 6
  • Мнения: 3 211
И аз не помня някога да са ми били еднакви

# 7
  • Мнения: 108
И аз май никога не съм била с еднакъв лак на ръцете и краката.В "Коса и стил" четох че лака на ноктите на краката трябжа да е с поне един тон по тъмен от този на ръцете....и наистина така изглежда по добре...само с това се съобразявам........ Wink

# 8
  • Мнения: 3 521
Винаги съм с еднакъв лак на ръцете и на краката, просто си правя маникЮра/педикЮра един път седмично и карам всичко на едно Grinning. Също обичам, когато съм с френски или някакви апликации на ръцете гледам да ми е такъв вида и на краката, струва ми се по_zавършен такъв "иzглед".

# 9
  • Мнения: 6 871
Имаше неотдавна такава тема, но нямам време да я потърся в момента.

# 10
  • Мнения: 208
Какво мислите за това?
Аз понякога съм с различен цвят лак, стига да си отиват и да отиват на дрехите ми.
Повечето жени обаче не са на това мнение  newsm78
А вашето какво е?
Винаги съм с различен лак на ръцете и краката  Peace

# 11
  • Русе
  • Мнения: 511
Аз на ръцете почти винаги съм с повече от 1 цвят и на краката се лакирам само с 1 един от цветовете на ръцете!

# 12
  • Мнения: 5 313
не винаги са ми еднакви.

# 13
  • Мнения: 2 386
Аз на ръцете почти винаги съм с повече от 1 цвят и на краката се лакирам само с 1 един от цветовете на ръцете!

Иска ми се видя как се лакираш, моля.

Аз съм с различни цветове, но отиващи си. Освен това топ лака с брокат или камъчетата са еднакви.

# 14
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Аз на ръцете почти винаги съм с повече от 1 цвят и на краката се лакирам само с 1 един от цветовете на ръцете!
И аз и така е най-практично Wink

Общи условия

Активация на акаунт