Белег на крака

  • 769
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте... Simple Smile

Имам проблем - един мноооого стар белег от вътрешната страна на коляното на единия крак. В кое студио могат да го махнат? Има ли такъв вариант? Обаждах се например в "Пикасо" Wink, но от там ми отговориха негативно. Пробвала съм с Контратубекс няколко пъти вече, но не забелязвам ефект...

Помощ?

# 1
  • Мнения: 66
 Lililita

пробвай с мехлем от невен, чувала съм че го използват за премахване на белези, особено от изгаряния, порязвания, проблемна кожа.  Прави се със свинска мас и цветчета от невен.

# 2
  • Мнения: 1 655
Маслен извлек от невен има в хомеопатичната аптека на ул. Чаталджа.

# 3
Благодаря за съвета, значи идната или по-другата седмица ще мина през тази аптека на Чаталджа.

# 4
  • Мнения: 513
   Peace Аз ще ти препоръчам Медиказол -преди 8 години по лицето ми отстраняваха брадавици и след смъкване на конците/бяха бедни времена и тогава нямаха още лепило/ ми изписаха този крем да мажа белезите и за 1 месечно мазане те изчезнаха, но понеже  го нямаше в нашия град  и бях поръчала на една приятелка да го купи от нейния и аптекарката като й го давала й казала, че става и за стари рани и белези,та затова съм сигурна че ще ти свърши работа. Мажеш се 3 пъти на ден съвсем тънко около 1 месец.

Общи условия

Активация на акаунт