А Фон дьо Тен zа горещото време...

  • 757
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 521
...какъв(какви) полzвате? Единично или миксирате zа постигане на желан цвят/консистенция/ефект
Аz съм най-доволна от Double Wear Stay-in-place на Estee Lauder и Superbalanced makeup на Clinique, но ми се иска да пробвам нещо ново.

# 1
  • Мнения: 108
В тия горешини си пазя кожатана лицето много,избягвам каквито и да е мазила,като изключим след душ кремчето на Джонсън.Иначе понякога си нанасям перлички но само това. Naughty

# 2
  • Мнения: 509
Аз ползвам Spectacular make-up на Helena Rubinstein.Много съм доволна.

# 3
  • Мнения: 4 371
Слънцезащитен на Виши и отгоре на Виши едно кремче с цвят за изравняване на тен, не е ФДТ.

# 4
  • Мнения: 3 521
ameliya, тоzи ми е един от кандидатите в списъка Heart Eyes_сподели малко повече инфо, моля Praynig , как седи, покривен ли е, zадържа ли се добре по жегите?

# 5
  • Мнения: 952
Фдт на Римел е готин за жегите, защото има охлаждащ ефект, и е много добре покривен. Аз  съм много доволна от него Peace

# 6
  • Мнения: 3 521
Пиша го и тоzи Peace.

# 7
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Фдт на Римел е готин за жегите, защото има охлаждащ ефект, и е много добре покривен. Аз  съм много доволна от него Peace

А този ФД на Римел само един вид ли е?

# 8
  • Мнения: 509
Surfline,това е един от най-хубавите фдт,който съм ползвала до сега.Супер покривен е,седи много естествено,издържа много дори и в горещите дни.

# 9
  • Мнения: 3 521
Супер zвучи ameliya, 10х.

# 10
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ползвам на Макс Фактор.От серията която прави кожата да изглежда с 5г. по-млада Whistling

Общи условия

Активация на акаунт