Умеете ли да разказвате вицове?

  • 1 856
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 312
Умеете ли да разказвате вицове?
Аз не!
Срещали сте такива хора Grinning.Като мен Wink.
Майстор съм в това да окипазя(или окЕпазя newsm78)и най-смешния виц,който съм чула.Всеки път се напрягам и си казвам,че този път ще ми се получи,че никъде няма да се запъна и объркам.И винаги,ама абсолютно винаги не ми се получава.
Приятелите вече са ме научили.Кажа ли,че ще разказвам виц кикота е налице.Започват се едни бъзици,едни подканвания,едни вперени погледи в очакване къде ще се омотам CrazyНе,че се сърдя.Забавно е!
Но може ли чак толкова да не ми се отдава.
А уж съм забавен човек Thinking

# 1
  • Мнения: 677
Споко Хаки, аз съм другата крайност.
Но и аз се забавлявам много с хора неможещи да разказват вицове, има некъв чар в тва  Grinning

# 2
  • Мнения: 2 257
Не мога да разказвам, защото не мога да ги помня. Имам феноменална способност да забравям моментално вицовете. Което е добре, щото винаги са ми като нови и са ми смешни.

# 3
  • Мнения: 216
Хакиба- много интересна тема, ще е добре тези които могат да публилкуват някй друг ако нямаш против, а по темата- зависи от настроението и вица предполагам Sunglasses

# 4
  • Мнения: 1 113
Не помня много вицове, но това, което ми влезе в главата, разказвам качествено. Напоследък съм въвела един жест от виц в ежедневието си - колкото пъти и да го направя, все ми се хилят.

# 5
  • Мнения: 793
И аз от партията на не можещите  Wink Всеки път ме питат, къде трябваше да се смеем Crazy За това просто престанах да разказвам  Tired

# 6
  • Мнения: 6 155
Не мога

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Не особено. То си е голям талант, трябва як артистизъм. Познавам двама души, които и с най-тъпия виц могат да те разхилят до сълзи. Щяха да си уреждат турнир по разказване навремето  Grinning

# 8
  • Мнения: 871
Не мога  Confused, а така ми се иска да мога, като Евтим Милошев съм Crossing Arms

# 9
  • София
  • Мнения: 3 421
 Май не, но всъщност не се и старая много.
 Но така или иначе като ми се разкаже виц и веднага го забравям и се сещам, че съм го чувала чак при следващ разказ.
 Ето сега не мога и не мога да се сетя за някой newsm78

# 10
  • Мнения: 1 520

Срещали сте такива хора Grinning.Като мен Wink.


Срещала съм.
Мен си.
Вицове не обичам и не мога да разказвам. Но имаме няколко приятели семейни, които умирам да ми разказват. Имат такова невероятно умение.

# 11
  • Мнения: 2 401
Не умея, зятова ще пейстна един македонски виц.

Две госпожи во наjдобри години решиле да излезат навечер сами без
мажите. Вечерале се напиле бааги и дошло време за дома. По пат им
се примочало.
За да не им светкаат белите газишта во градската темнина, решиле
да скршнат во гробиштата покраj кои минувале и таму да ги извршат
природните обврски.
Нормално немале тоалет хартиjа. Првата се забришала со своите
гашти и ги фрлила. На втората им било жал за гаштите, па откинала
парче од венец и завршила работа.
Утредента дваjцата мажи си се пожалиле междеусебно:
- Знаеш жена ми синошта се врати пиjана и без гашти - рекол едниот.
- Не е тоа ништо, одговорил другиот. - Моjaта исто се врати дома
пиjана без гашти, а од газот и штрчеше лента, на коjd пишуваше:
"...никогаш нема да те заборавиме. Перо, Миле и фудбалски клуб Слога"!

# 12
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не умея да разказвам вицове. И то не поради липса на артистизъм, а поради факта, че знам колко е смешно и не мога да спра да се хиля.

# 13
  • Мнения: 3 423
Мога да разказвам, разбира се.

# 14
  • София
  • Мнения: 786
Не ми се отдава. Започвам да разказвам и по средата забравям как продължава и почва едно чудене, което естествено скапва целия виц  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт