Силиконови или каучукови залъгалки?

  • 9 653
  • 40
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 716
Искам да ви питам кое е по добре силиконовите или каучуковите биби както  и на коя марка?
Мисля да купувам тези дни и още не мога да се спра какво да е?  Flutter

# 1
  • Мнения: 344
От начало бяхме с каучукова на Чико с формата на гърда.Сега сме съсд силиконова на Авент.Всяко бебе си има предпочитания.Аз купих сума залъгалки докато й намеря такава която да я иска. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 296
Аз също много смених, сега е с каучукова на nuk.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 716
Мен на Нук ми харесват тези анатомични ли не знам как се казват Embarassed но те са силиконови и са извити и прилепват на небцето и ми казаха че и Чико имат такива! Не знам но каучуковите ми изглеждат много странни  Flutter 

# 4
  • Мнения: 200
нашият е силиконов, който прилепва към непцето.

# 5
  • някъде
  • Мнения: 4 955
силиконова на нук Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 5 079
Сменихме незнам колко, не им беше особен привърженик, определено предпочиташе силиконовите. От тях най - много му харесваха тези на Нуби, повече и от Нук-а. Peace

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 765
Първите месеци ползвахме каучукови, после силиконови. Първите са по-меки. Зависи от предпочитанието на бебето.
Каучуковите се скапват по-бързо.

# 8
  • Мнения: 1 233
В началото беше с каучукови на Чико, после със силиконки.

# 9
  • Мнения: 463
Каучуковите се скапват бързо.

# 10
  • bulgaria
  • Мнения: 309
 Peace на Алекс силиконовите биби определено му харесват повече. Любимата биба е на нуби.

# 11
  • София
  • Мнения: 9 110
Силиконов на Авент. Имахме и друг някакъв на Нук май, но не го ще и го подарих.

# 12
  • Мнения: 509
Каучуковата на Chicco. Peace

# 13
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 710
Нашите са каучукови. Първите две бяха на Чико, след това започнах да взимам Нук. Доволна съм и от двете марки. Взимала съм и силиконова на Чико , но тя я плюеше.

# 14
  • Мнения: 94
Силиконова  Авент и силиконова Чико, но като че ли приедпочита Авент.

Общи условия

Активация на акаунт