моля,дайте мнения за чико-серия против комари

  • 2 400
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 133
моля, споделете ползвал ли е някой машинката на чико, която се включва в контакта? на райд-а пише че не може да се ползва в стаята при бременни и деца, та се чудя какво да включвам. цената на това нещо е около 25 лв.дали има смисъл?

# 1
  • Мнения: 1 098
Някои майки тук казват, че не вършело работа. Така, че май най- добрият вариант остава поставянето на мрежи против насекоми Peace

# 2
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 690
И мен ме интересува. Записвам се да следя темата.

# 3
  • Мнения: 2 002
Тази тема я имаше и другаде  newsm78  Имам устройството с ултразвук,доволна съм  Peace

# 4
  • Мнения: 1 008
току що се сдобих с гел против комари/Чико/ и ще споделям впечатления

# 5
  • Мнения: 291
Братовчедка ми си купи антикомарника на ЧИКО, който се включва в контакта и каза, че още първата нощ са убили 5 комара в стаята, в която е включен... (и, м/удругото, каза, че струва 19,90лв)

# 6
  • Мнения: 1 174
Братовчедка ми си купи антикомарника на ЧИКО, който се включва в контакта и каза, че още първата нощ са убили 5 комара в стаята, в която е включен... (и, м/удругото, каза, че струва 19,90лв)
Няма значение,че в стаята има комари,ако е ефикасна машинката,може и да има,но не хапят. Peace

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 434
Днес в отчетната ни тема една от майките каза,че въобще не е доволна и да не купуваме!Лично аз,не съм го ползвала Peace

# 8
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Аз си поръчах от Данет. Да видим дали ще има резултат.

# 9
  • Мнения: 384
Днес в отчетната ни тема една от майките каза,че въобще не е доволна и да не купуваме!Лично аз,не съм го ползвала Peace
Аз съм майката  Wink
Всъщност, на упътването пише,че при някои видове комари действието намаля'...освен да съм попаднала на мутанти  Mr. Green...все едно,аз съм цялата нахапана  ooooh!  #Cussing out
Забравих да уточня,че става дума за преносимата

# 10
  • София
  • Мнения: 56
Братовчедка ми си купи антикомарника на ЧИКО, който се включва в контакта и каза, че още първата нощ са убили 5 комара в стаята, в която е включен... (и, м/удругото, каза, че струва 19,90лв)
Няма значение,че в стаята има комари,ако е ефикасна машинката,може и да има,но не хапят. Peace

МАШИНКАТА ДА НЕ ИМ СПИРА АПЕТИТА- ПЪЛНА ГЛУПОСТ Joy Joy :

# 11
  • София
  • Мнения: 56
Днес в отчетната ни тема една от майките каза,че въобще не е доволна и да не купуваме!Лично аз,не съм го ползвала Peace
Аз съм майката  Wink
Всъщност, на упътването пише,че при някои видове комари действието намаля'...освен да съм попаднала на мутанти  Mr. Green...все едно,аз съм цялата нахапана  ooooh!  #Cussing out
Забравих да уточня,че става дума за преносимата
ДОБРЕ ЧЕ СПОДЕЛИ ОПИТА СИ. ТЪКМО ИСКАХ ДА СИ КУПЯ

# 12
  • Мнения: 1 174
Братовчедка ми си купи антикомарника на ЧИКО, който се включва в контакта и каза, че още първата нощ са убили 5 комара в стаята, в която е включен... (и, м/удругото, каза, че струва 19,90лв)
Няма значение,че в стаята има комари,ако е ефикасна машинката,може и да има,но не хапят. Peace

МАШИНКАТА ДА НЕ ИМ СПИРА АПЕТИТА- ПЪЛНА ГЛУПОСТ Joy Joy :
А какво става с тях,ако са вече в стаята,те не могат да се изпарят? newsm78

# 13
Тези продукти изобщо не действат. Купихме си устройството против комари, което е с лампичка и се включва в контакта и какво да ви кажа- всички сме наядени по цялото тяло и по цяла нощ гоня и трепя комари. Само където си дадохме парите.

# 14
За малката използвам спрея на Чико и съм доволна,като излезем на вън вечер се прибираме без нито една пъпка.За вътре в стаята използваме машинката на Райт и също нямам оплаквания към нея.

Общи условия

Активация на акаунт