координати на добър ВИК майстор Варна

  • 3 025
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 168
Здравейте мами!
Много спешнп ми трябва помощ. Разбихме банята, за да я ремонтираме. Имахме си майстор, но той се издъни  и решихме, че е по-добре въобще да не се захващаме с него. И сега си стоим с разбита баня и без майстор. А сме с детенце на годинка.  Whistling Много ви моля, дайте координати на ВИК майстор, но да е читав, омръзна ми от некадърници. Ако някой е доволен от специалист, моля дайте ми координати. Ами това е! Надявам се да можете да ми помогнете  Praynig

# 1
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
За мое съжаление такива няма - това ми е впечатлението.
майка ми си прави банята и трима такива  псевдомайстори изгони и в заключение, още тече на съседите и в момента не я ползва, а сумати пари даде.
В къщи същото положението, един го викнахме да сложи тоалетното казанче, то взе да тече след първата седмица на употреба, мъжа ми сто пъти го поправя и силиконизира, оня не преценил къде да направи дупките за да хване казанчето и гофрираната тръба е под напрежение и изкача, абе ужас направо.
Как да ти препоръчам некъдърници?

# 2
  • Мнения: 168
засега намерих един, но не знам още що за стока е. Уж ми го препоръча един познат, като дойде да огледа ни се стори с набито око и иперспективно мислене, дори ни даде 1 - 2 добри идеи, ноооо.... докато не видя какво ще направи не смея да кажа нищо. Май утре ще почват,, да видим какво ще стане. Ще пиша пак за развитието на нещата.

# 3
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Успех, сте кажеш после, как е. Иначе как се казва?

# 4
  • Мнения: 168
Момичета, да не казвам голяма дума, ама този майстор дето го взехме ен супер. Поне засега де. Разбира какво му се говори, идейки дава нови, бързо работи, мъжа ми казва, че прави нещата качествено, а и не е никак скъп. Днес ще дойде да довърши, дано не си променя мнението за него.  С две думи съм доволна. Ако някой иска координати   Peace

# 5
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Момичета, да не казвам голяма дума, ама този майстор дето го взехме ен супер. Поне засега де. Разбира какво му се говори, идейки дава нови, бързо работи, мъжа ми казва, че прави нещата качествено, а и не е никак скъп. Днес ще дойде да довърши, дано не си променя мнението за него.  С две думи съм доволна. Ако някой иска координати   Peace

Дай ги

# 6
  • Мнения: 1 449
Аз искам, може да ми потрябва, защото в кухнята нищо не е свързано - батерия, сифон, миялна, мелачка. А и пералнята... Мерси!  Hug

# 7
  • Мнения: 732
И аз ги искам координатите  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт